chrome firefox opera safari iexplorer

Презентація роману Володимира Лиса «Іван і Чорна Пантера»

Дата події:26-27 січня 2012 р.
Місце події:Київ, Львів
Більше про подію:

Цього тижня переможець премії «Ґранд — Коронація слова» Володимир Лис розпочинає авторський тур з презентаціями свого нового роману «Іван і Чорна Пантера».

Історію про найскандальнішу темношкіру супермодель Таумі Ремпбел та сільського дурника Івана автор запрезентує 26 січня у Києві та 27 січня у Львові.

Роман «Іван і Чорна Пантера» — це магічна історія про зіркову супермодель Таумі Чорна Пантера Ремпбел та сільського дурника Йвана. Таумі, як і годиться, живе бурхливим богемним життям — гроші, скандали, коханці, коханки, а для останнього парубка на селі вона просто богиня. Проте насправді Таумі ніяке не божество — звичайна спадкова африканська жриця, а Йван з Кукурічок має дещо, що належить Чорній Пантері – череп могутньої африканської чаклунки, на якому тримається вся слава та успіх супермоделі. Вона має вирушати у загадкову Україну до Йвана з Кукурічок…

На сьогодні у творчому доробку Володимира Лиса десяток романів, кілька повістей, радіо- та театральних п’єс, які з успіхом поставлені на українських помостах. Журналіст, драматург, прозаїк, народний синоптик, багаторазовий лауреат «Коронації слова» і, нарешті, переможець номінації «Гранд-Коронація» — він зарекомендував себе як майстер літератури нової формації. Щодо несподіваності та магічності сюжету свого нового роману «Іван і Чорна Пантера» Володимир Лис зазначив: «Я зі своїм творчим кредо уже давно визначився, тому вважаю, що найважливішими в художній прозі є насамперед сюжет, характери та психологія».

Перші презентації роману Володимира Лиса «Іван і Чорна Пантера» пройдуть:
У Києві 26 січня о 18:00 у Книгарні «Є» (вул. Лисенка, 3);
у Львові 27 січня о 18:00 у Книгарні «Є» (просп. Свободи, 7).

Додав  Іван

20 квітня

Інші дати
Павло Луспекаєв
1927 –  кіноактор. Знімався в фільмах: роль Верещагіна («Біле сонце пустелі»), «Республіка ШКІД», «Піднята цілина», «Вся королівська рать».
Розгорнути
Ґео (Юрій) Шкурупій 
1903 – український прозаїк, поет, представник напрямку панфутуризм; редактор, кіносценарист.
Розгорнути
 Володимир Шульгін 
1894 – студентський діяч, син Якова Шульгіна, організатор і керівник Української Студентської Громади в Києві. Загинув у бою під Крутами.
Розгорнути