chrome firefox opera safari iexplorer

Презентація видання про Голодомор за документами архіву СБУ

Дата події:26 листопада 2010 о 15:00
Місце події:м. Київ, Бібліотека імені Антоновичів Києво-Могилянської академії (вул.Сковороди, 2)
Більше про подію:

Книга «Голодомор 1932—1933 років в Україні за документами Галузевого державного архіву СБУ. Анотований довідник».

Це перше видання повного переліку всіх розсекречених документів СБУ (1930—1980-ті роки), про Голодомор та короткий огляд їх змісту. Іменний та географічний покажчики вказують осіб, населені пункти, регіони та країни, згадані в архівних документах.
Науково-довідкове видання розраховане на істориків, юристів, краєзнавців, усіх, хто вивчає історію України ХХ ст.

Упорядники: Василь Даниленко, Людмила Аулова, Валентина Лавренюк.

Видано Центром досліджень визвольного руху спільно з Галузевим державним архівом СБУ, Інститутом історії України НАНУ та Інститутом української археографії та джерелознавства ім. М.Грушевського.

Презентація організована Центром досліджень визвольного руху та Галузевим державним архівом СБУ за сприяння Національного університету «Києво-Могилянська академія»

27 червня

Інші дати
Владіслав Заремба 
1833 –  український композитор, піаніст і педагог. Автор пісень, фортепіанних п’єс (30 вокальних творів на слова Т. Шевченка), збірок музичної літератури для дітей, обробок українських народних пісень («Де ти бродиш, моя доле» та ін.).
Розгорнути
Народився Олександр Сердюк
(1900, с.Бзів Київська область  – 1988) - український актор театру та кіно, режисер, педагог. Найкращі ролі в українському репертуарі - Сава Чалий («Сава Чалий» І.Карпенко-Карий), Мокій («Мина Мазайло» М.Куліш), Командор («Камінний господар» Л.Українка), Богун, Кобза («Богдан Хмельницький, «Загибель ескадри» О.Корнійчука та ін. Зіграв у кінофільмах «Коліївщина», «Прометей», «Назар Стодоля», «Запорожець за Дунаєм», «Українські мелодії», «Доля Марини».  
«Хто хоче бути великим артистом, той не повинен бруднити себе» (Володимир Винниченко)
Розгорнути

Новини Дивитися всі