chrome firefox opera safari iexplorer

Розважальна програма «Слов’янські ігрища»

Дата події:20-21 жовтня 2012 р.
Місце події:«Парк Київська Русь» розташований в с. Копачів Обухівського району. Дістатися можна маршрутними автобусами, які щопівгодини відправляються від станції м. Видубичі, або власним транспортом.
Більше про подію:

У майстерних постановках театру «Парк Київська Русь» будуть відтворені древні слов’янські легенди, а також річний обрядовий цикл наших пращурів.

Як приміром, легенда про бога Леля, чи обряди закликання вищих сил для гарного урожаю, зустріч сонця, а також молодецькі забави та весільні обряди. Актори та відвідувачі Парку закружляють у веселих слов’янських хороводах та запальних танцях.

А головне, на гостей Парку чекають лицарські бої. Адже турнір з історичного фехтування «Витязь Київського Дитинця» триває. Кращі з кращих бійців щовихідних виходять на ристалище, аби вибороти перемогу в чесному поєдинку.

У суботу, 20 жовтня, схрестять мечі альянс «ДЗХ» (Дніпропетровськ, Запоріжжя, Харків) і клуб «Тангар» (Одеса). Примхлива фортуна любить сміливців, тож кому вона посміхнеться у першому чвертьфіналі – справжня інтрига.

Як завжди, Парк пропонує розваги кожному до душі. Любите майструвати? Тоді вам на майстер-класи з народних ремесел: тут можна виготовити собі філіжанку для ароматної кави, або ж власноруч розмалювати склянку чи на свій смак зробити ляльку-мотанку, яка оберігатиме вашу родину. До вподоби спорт? Спробуйте себе у середньовічному тирі – лук і стріли вже чекають на вас. Ніжно ставитесь до тварин? Познайомтесь із князівськими кіньми та соколом. Збираєте фотоальбом позитивних вражень? Костюмерна середньовічних костюмів урізноманітнить ваші образи. Середньовічна кухня поманить вас смачними стравами.

Вихідні, проведені разом з «Парком Київська Русь», додадуть наснаги і гарного настрою на тривалий час.

Нагадуємо, що для студентів та пенсіонерів діють знижки, а для дітей дошкільного та шкільного віку вхід безкоштовний у рамках Всеукраїнської дитячої благодійної акції «Новий Древній Київ».

Для відвідувачів «Парк Київська Русь» 20-21 жовтня працюватиме з 10:00 до 19:00.

Деталі на сайті: http://www.parkkyivrus.com/

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі