chrome firefox opera safari iexplorer

Салон авторської ляльки «Київська казка»

Дата події:19-22 травня 2011 р.
Місце події:Київ, Український дім
Більше про подію:

Виставкова програма Салону буде складатися з кількох блоків:

  • авторські експозиції майстрів художньої ляльки, реставраторів, а також роботи творчих об'єднань, експозиції тематичних галерей, виставка-ярмарок авторських ведмедів Тедді;
  • міжнародний виставковий проект «Ляльки світу», представлений дипломатичними представництвами різних країн;
  • міжнародний благодійний проект «Зіркові ляльки творять добро», у рамках якого яскраві особистості сучасної України будуть представлять власні роботи, а також створені в співдружності з відомими майстрами.

Крім того, під час роботи Салону на Майдані незалежності створять найбільшу в світі текстильну ляльку ручної роботи та проведуть низку майстер-класі з виготовлення і декорування ляльок.

Також рамках програми «Київської казки» будуть присуджені Гран-прі в номінаціях «Кращий художник-лялькар Салону» і «Кращий майстер-теддіст Салону».

7 травня

Інші дати
Петро Чайковський
1840 –  російський композитор, диригент, музично-громадський діяч. Мав українське коріння. В Україні написав понад 30 творів.
Розгорнути
Народився Микола Кащенко
(1855, с.Веселе, Запорізька область – 1935) - український біолог, ембріолог, селекціонер, один із перших українських академіків, засновник акліматизаційних садів у Томську і Києві. Разом з В.О.Караваєвим створив зоологічний музей і був його першим директором.
Тиха місячна ніч над принишклим селом Оповила біленькі оселі. Лиш пустун-вітерець над люстерком-ставком В срібних хвилях гойда каруселі. Продерчав десь деркач у заплавах ріки, На хвилину сполохавши тишу, Очерет з осокою про щось гомінкий Тихо шепче і чубом колише. Запізнілий туман, мов отара овець, Суне попаски вбрід понад лугом. Замаячив ледь-ледь вдалині острівець Й непомітно сховався за пругом. (Віктор Геращенко)
Розгорнути