chrome firefox opera safari iexplorer

Салон авторської ляльки «Київська казка»

Дата події:19-22 травня 2011 р.
Місце події:Київ, Український дім
Більше про подію:

Виставкова програма Салону буде складатися з кількох блоків:

  • авторські експозиції майстрів художньої ляльки, реставраторів, а також роботи творчих об'єднань, експозиції тематичних галерей, виставка-ярмарок авторських ведмедів Тедді;
  • міжнародний виставковий проект «Ляльки світу», представлений дипломатичними представництвами різних країн;
  • міжнародний благодійний проект «Зіркові ляльки творять добро», у рамках якого яскраві особистості сучасної України будуть представлять власні роботи, а також створені в співдружності з відомими майстрами.

Крім того, під час роботи Салону на Майдані незалежності створять найбільшу в світі текстильну ляльку ручної роботи та проведуть низку майстер-класі з виготовлення і декорування ляльок.

Також рамках програми «Київської казки» будуть присуджені Гран-прі в номінаціях «Кращий художник-лялькар Салону» і «Кращий майстер-теддіст Салону».

24 липня

Інші дати
Ігор Дмитренко
1928 – український фізик у галузі надпровідності та низькотемпературного матеріалознавства, академік. Створив надпровідниковий квантовий магнітометр і градієнтометр надвисокої чутливості, перший в СРСР магнітокардіограф, кріогенний лазерний сканувальний мікроскоп та ін.
Розгорнути
Петро Перемежко
1833 – український гістолог. Засновник кафедри гістології, ембріології і порівняльної анатомії Київського університету. Уперше описав непрямий поділ тваринних клітин.
Розгорнути
Народився Василь Мисик
(1907, с. Новопавлівка Дніпропетровської обл. -  1983) - український письменник, перекладач. Автор поетичних збірок "Трави", "Блакитний міст", "Чотири вітри", "Вибране", "Борозни", "Верховіття", "Берег" та ін.; кількох збірок оповідань та нарисів; багато перекладав з англійської та східних мов.
Розгорнути
День рівноапостольної Ольги, княгині Київської
дружини князя Ігоря, канонізованої Православною церквою. Княжила в Київській Русі в роки неповноліття свого сина Святослава (945 – 964). Упорядкувала збирання данини, організувала опорні пункти київської влади. Сприяла поширенню на Русі християнства.  
Що за дівчина-краса. Заговорить: думка — сонце; Очі — сині небеса. Хто вона, чия і звідки, Князь докладно розпитав, А на другий день по неї І сватів своїх послав. І за князя вийшла заміж Проста дівчина з села, І до смерті вірним другом Князю Ігорю була. (Олександр Олесь)
Розгорнути