chrome firefox opera safari iexplorer

Семінар «Як розмовляти з дітьми про мистецтво»

Дата події:15-19 лютого 2012 р.
Місце події:Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків (вул. Терещенківська, 15-17)
Більше про подію:

З 15 по 19 лютого громадська організація «Культурний Проект», Французький інститут в Україні та Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків запрошують відвідати семінар для вчителів, працівників музеїв «ЯК РОЗМОВЛЯТИ З ДІТЬМИ ПРО МИСТЕЦВО» від Франсуази Барб-Галь — французького педагога і мистецтвознавця, консультанта міністерства освіти Франції.

Авторка познайомить слухачів із власною методикою роботи з дітьми різного віку, мета якої — зробити мистецтво доступнішим для дітей, дати їм можливість по-своєму розуміти художні твори, залежно від вікової специфіки сприйняття навколишнього світу.

Семінар передбачатиме: лекції для широкої аудиторії та практикуми для спеціальної групи учасників.

Для участі в семінарі усім бажаючим слід заповнити АНКЕТУ (будь-ласка, завантажуйте з сайту «Культурного проекту»), за результатами якої комісією від організаторів буде обрано 20 учасників практичних занять.

Анкети учасників приймаються до 31 січня по e-mail: info@culturalproject.org.

Вхід на лекції та практикуми — безкоштовний, попередня реєстрація обов'язкова.

Практикуми покликані зафіксувати теоретичні знання, висвітлені на лекції. Слухачі зможуть це зробити, працюючи безпосередньо із творами, представленими в експозиції музею.

Контактні особи:

Мар'яна Мусій, тел. 097 76 55 092, e-mail: m.musii@culturalproject.org
Альона Ковальова, тел. 067 631 34 16, e-mail: a.kovalyova@culturalproject.org

12 липня

Інші дати
Народився Петро Тронько
(1915, с.Заброди Харківської обл. - 2011) - історик, академік, державний діяч. Сприяв створенню Музею народної архітектури та побуту в Пирогові, відновленню Золотих воріт, Михайлівського Золотоверхого та Успенського соборів у Києві; керував роботою над створенням 26-томної "Історії міст і сіл Української РСР".
Розгорнути
День Святих апостолів Петра і Павла
«Як на Петрів день спека, то на Різдво мороз. Коли на Петра сльота, влітку буде багато болота». (Народні прикмети)
Розгорнути
Народився Антін Синявський
1866, м.Біла Церква - 1951) – український  політичний і громадський діяч, історик, економіст, педагог. Автор праць «Економічний район та економічний ландшафт», «Близький Схід і Україна» та ін.  
Розгорнути
Народився Олександр Мельников
(1889 , м. Мезень, Росія - 1958) - український хірург і онколог, займався лікуванням захворювань черевної порожнини, газової інфекції тощо.
Розгорнути