chrome firefox opera safari iexplorer

«Смачна Масляна», м. Черкаси

Дата події:27 лютого 2011 о 13:00
Місце події:Черкаси, Парк 50-річчя Жовтня (Соснівський р-н).
Більше про подію:

У неділю 27 лютого КП «Дирекція парків» організовує грандіозні народні гуляння – Черкаська Масляна.

Організатори обіцяють, що святкування відбуватиметься у кращих слов’янських традиціях на центральній галявині парку 50-річчя Жовтня, що в Соснівці.

Кожен там знайде для себе розваги та млинці до смаку. Початок о 13 годині.

– Звичайно, в цей день на першому плані млинці, бо яка ж без них Масляна, – запрошує на святкування директор КП «Дирекція парків» Олександр Радуцький. – Млинці можна буде не тільки скуштувати, а й подивитися, як майстерно їх випікають. Тобто, буде шоу млинців «Смачна масляна».

Млинці пропонуватимуться в асортименті: із м’ясом, із печінкою, з грибами, з куркою, творогом, із варенням, шоколадним кремом та навіть із червоною ікрою.

Серед розваг, які готує відвідувачам «Дирекція парків», будуть як традиційні для Масляної, так і ексклюзивні. Зокрема, планують провести кулачні бої, перетягування канату, підняття гир та штурмувати стовп із призом на верхівці. Крім того, буде фехтувальне шоу, шоу вогню та спалення ляльки масляної.

Олександр Радуцький нагадує, що в цей день, згідно із християнськими традиціями, потрібно обов’язково попросити пробачення один в одного і, звичайно, пробачити.

1 березня

Інші дати
Народився Борислав Брондуков
(1938, с.Дубава, Київська область – 2004) – український актор. Зіграв в кінострічках «Афоня», «Зелений фургон», «Камінний хрест», «Міміно» та багато інших.
Розгорнути
1977 р. в Києві відкритий пам'ятник Григорію Сковороді
«Чесноти у повному розумінні – це ті, господарем яких є сам сущий, або бог. Такі6 віра, надія і найвеличніша з усіх і безкінечна любов. Бо сам бог називається любов’ю. Всі вони без кінця творять». (Григорій Сковорода)
Розгорнути