chrome firefox opera safari iexplorer

Свято врожаю березових бруньок

Дата події:27 квітня 2013 о 13:00
Місце події: Національний музей народної архітектури та побуту України у Пирогово
Більше про подію:

Запрошуємо Вас на Свято врожаю березових бруньок, яке відбудеться 27 квітня 2013 року у Національному музеї народної архітектури та побуту України Пирогово в рамках Весняного ярмарку традиційних ремесел та народного мистецтва!

Традиційно на початку березня наші предки збирали березові бруньки – цілющій та профілактичний засіб від різних хвороб, що широко використовується в народній медицині. Саме традиція збору березових бруньок дала назву першому місяцю весни – березню.

Бруньки збирали з моменту їх появи, поки вони набухають і ще не встигли випустити листочки. Завершення збору бруньок, зазвичай, слов’яни відзначали масштабними народними гуляннями. Сьогодні ми намагаємося відновити давні традиції та запрошуємо Вас приєднатися до Свята врожаю березових бруньок!

ПРОГРАМА СВЯТКУВАННЯ ВРОЖАЮ БЕРЕЗОВИХ БРУНЬОК

13:00 – 16:00
• майстер-класи з виготовлення листівок, сувенірів та прикрас (матеріал – березова деревина та кора);
• конкурси;
• частування березовим чаєм з солодощами;
• виступи вокальних колективів;

14:00 – 14:40
• «Козацькі забави»: бої на шаблях та палицях, рукопашні бої, акробатичні трюки у виконанні професійних каскадерів; інтерактивна програма – майстерність роботи з батогом;

14:30 – 16:00
• Безкоштовна консультація фітотерапевта

ВІДРОДИМО ЕКО-ТРАДИЦІЇ!

Конт.тел: +38 063-1022-755

7 травня

Інші дати
Петро Чайковський
1840 –  російський композитор, диригент, музично-громадський діяч. Мав українське коріння. В Україні написав понад 30 творів.
Розгорнути
Народився Микола Кащенко
(1855, с.Веселе, Запорізька область – 1935) - український біолог, ембріолог, селекціонер, один із перших українських академіків, засновник акліматизаційних садів у Томську і Києві. Разом з В.О.Караваєвим створив зоологічний музей і був його першим директором.
Тиха місячна ніч над принишклим селом Оповила біленькі оселі. Лиш пустун-вітерець над люстерком-ставком В срібних хвилях гойда каруселі. Продерчав десь деркач у заплавах ріки, На хвилину сполохавши тишу, Очерет з осокою про щось гомінкий Тихо шепче і чубом колише. Запізнілий туман, мов отара овець, Суне попаски вбрід понад лугом. Замаячив ледь-ледь вдалині острівець Й непомітно сховався за пругом. (Віктор Геращенко)
Розгорнути