chrome firefox opera safari iexplorer

Свято врожаю березових бруньок

Дата події:27 квітня 2013 о 13:00
Місце події: Національний музей народної архітектури та побуту України у Пирогово
Більше про подію:

Запрошуємо Вас на Свято врожаю березових бруньок, яке відбудеться 27 квітня 2013 року у Національному музеї народної архітектури та побуту України Пирогово в рамках Весняного ярмарку традиційних ремесел та народного мистецтва!

Традиційно на початку березня наші предки збирали березові бруньки – цілющій та профілактичний засіб від різних хвороб, що широко використовується в народній медицині. Саме традиція збору березових бруньок дала назву першому місяцю весни – березню.

Бруньки збирали з моменту їх появи, поки вони набухають і ще не встигли випустити листочки. Завершення збору бруньок, зазвичай, слов’яни відзначали масштабними народними гуляннями. Сьогодні ми намагаємося відновити давні традиції та запрошуємо Вас приєднатися до Свята врожаю березових бруньок!

ПРОГРАМА СВЯТКУВАННЯ ВРОЖАЮ БЕРЕЗОВИХ БРУНЬОК

13:00 – 16:00
• майстер-класи з виготовлення листівок, сувенірів та прикрас (матеріал – березова деревина та кора);
• конкурси;
• частування березовим чаєм з солодощами;
• виступи вокальних колективів;

14:00 – 14:40
• «Козацькі забави»: бої на шаблях та палицях, рукопашні бої, акробатичні трюки у виконанні професійних каскадерів; інтерактивна програма – майстерність роботи з батогом;

14:30 – 16:00
• Безкоштовна консультація фітотерапевта

ВІДРОДИМО ЕКО-ТРАДИЦІЇ!

Конт.тел: +38 063-1022-755

12 липня

Інші дати
Народився Петро Тронько
(1915, с.Заброди Харківської обл. - 2011) - історик, академік, державний діяч. Сприяв створенню Музею народної архітектури та побуту в Пирогові, відновленню Золотих воріт, Михайлівського Золотоверхого та Успенського соборів у Києві; керував роботою над створенням 26-томної "Історії міст і сіл Української РСР".
Розгорнути
День Святих апостолів Петра і Павла
«Як на Петрів день спека, то на Різдво мороз. Коли на Петра сльота, влітку буде багато болота». (Народні прикмети)
Розгорнути
Народився Антін Синявський
1866, м.Біла Церква - 1951) – український  політичний і громадський діяч, історик, економіст, педагог. Автор праць «Економічний район та економічний ландшафт», «Близький Схід і Україна» та ін.  
Розгорнути
Народився Олександр Мельников
(1889 , м. Мезень, Росія - 1958) - український хірург і онколог, займався лікуванням захворювань черевної порожнини, газової інфекції тощо.
Розгорнути