chrome firefox opera safari iexplorer

«Травневі вечорниці», Одеса

Дата події:21 травня 2011 о 19:00
Місце події:Одеса, Клуб «Вихід», вул. Буніна, 24
Більше про подію:

Сумно? Холодно? Нудно?

Хутчіш на «Травневі вечорниці» в Одесі! Буде знову весело, спекотно і ні грама нудьги!

  • Славнозвісний САШКО ЛІРНИК відбере всі смутні думки!
  • Формація патріотичного позитиву «ДРУЖЕ МУЗИКО» щедро обдарує гарним настроєм!
  • DJ ROOTA і його етно-гоцанки не даватимуть спокою вашим черевикам!
  • Вигравання МАКСИМА ТРУБНІКОВА на автентичній кобзі розбурхують душу!
  • Жарти, забавлянки, пригощання, сюрпризи і жодної хвилини для туги!

Одеська молодіжна громадська організація «Ві.К.Н.О.» (Вільне культурне національне об'єднання) ласкаво просить до гостинної світлиці своїх вечорниць!

«Травневі вечорниці» — очікувана подія із вже звичного циклу вечірок в українському стилі. Етнокультурне дійство подарує незабутні хвилини єднання сучасності із минувшиною, нагадає своє коріння, втішить і подарує безцінний скарб – позитивно-оптимістичний погляд на завтрашній день!

Вхід: 40 грн. (у вишиванках – 30 грн.)

2 липня

Інші дати
Ольга Олійник
1925 – український радянський математик. Перша радянська жінка, котра у 29 років стала доктором фізико-математичних наук.
Розгорнути
Володимир Правдич-Немінський 
1879 – український фізіолог, електрофізіолог, нейрохімік. Уперше зареєстрував електричну активність головного мозку тварини та класифікував записані хвилі (нині це називають електроенцефалограмою).
Розгорнути
Народився Володимир Александров
(1825, с. Бугаївка, Харківська область – 1894) – український письменник, музикант, фольклорист, краєзнавець, доктор медицини. Автор оперети «За Немань іду», збірок поезій та перекладів, зібрав та опублікував «Народний пісенник з найкращих українських пісень».  
Ти несись, мій спів, з мольбою, В небо відлітай. І на тихую розмову Вийди, мила в гай. А в гаю гримить, стихає Пісня солов'я, Тож він милу викликає, Молить, як і я. (Володимир Александров)
Розгорнути
Народився Михайло Спіров
(1892, Росія – 1973) – український вчений-анатом, лімфолог. Праці (понад 60) присвячені дослідженню лімфатичної системи, вивченню будови центральної нервової системи, питанням тератології, методиці викладання анатомії та її історії.
Розгорнути

Новини Дивитися всі