chrome firefox opera safari iexplorer

Третій профорієнтаційний фестиваль «ПРОФ Fest 2013»

Дата події:02 березня 2013
Місце події:
Більше про подію:

«ПРОФ Fest 2013» – третій всеукраїнський молодіжний профорієнтаційний фестиваль для старшокласників та їх батьків, який відбудеться 2 березня 2013 року.

«ПРОФ Fest» – це інноваційний та інтерактивний підхід до профорієнтації, який вже довів свою ефективність у 2010 та 2011 роках.

Фестиваль відбудеться у форматі «barcamp» (паралельне проведення різних майстер-класів, серед яких учасник обирає найцікавіший для себе).

В рамках фестивалю:
• Для старшокласників: організація комплексної профорієнтації — спілкування з практиками різних професій, тренінги з особистісного розвитку.
• Для батьків школярів: консультації від фахівців з профорієнтації, спілкування з практиками різних професій для глибшого розуміння особливостей та перспектив того чи іншого фаху.
• Для всіх учасників: історії успіху від керівників українських компаній та громадських організацій.

Детальна програма на сторінці фестивалю:
http://www.prof-club.com.ua/prof-fest-2013

Ініціатором та організатором проекту виступає Студентська проектна група «SPG» Університету «КРОК».

Підтримку фестивалю надають Департамент освіти і науки, молоді та спорту КМДА, Київський міський центр зайнятості, Киівська Мала академія наук та більше 25 компаній-лідерів українського та світового ринку.

«ПРОФ Fest» об’єднає навколо себе школярів та їхніх батьків, студентів, соціально відповідальні компанії і організації, а також фахівців-практиків, які готові поділитися своїм досвідом та розумінням особливостей своєї професії.

Участь у фестивалі безкоштовна!

ВАЖЛИВО! Кількість учасників у фестивалі обмежена, тому реєстрацію буде завершено після 500 зареєстрованого учасника.

ОБОВ’ЯЗКОВА попередня реєстрація! Зареєструватися можна тут: http://www.prof-club.com.ua/registraciya-1.htm

28 червня

Інші дати
Народилася Галина Вігурська
(1909, с. Юлинці Вінницької обл. - 1990) -  українська письменниця. Перекладала з білоруської, польської, російської мов (твори Якуба Коласа, В. Бикова, П. Бровки).
Розгорнути
Народився Андрій Роміцин
(1909, с. Труфанівська, Росія - 1990) -  український кінознавець. Кандидат мистецтвознавства. Твори: "Кіно і сучасність", "Мистецтво екрана", "Життя та герої екрана".
Розгорнути
27 — 28 червня 1663 р. – Чорна рада у Ніжині
загальна козацька рада, яка збиралася для вирішення стратегічних птань, коли між старшинами не було одностайності. Рада була скликана для обрання гетьмана Лівобережної України. В 1663 році після зречення Юрія Хмельницького в Україні розпочався період громадянської війни ( «Руїна»). Чорна рада 1663 року обрала гетьманом Івана Брюховецького. Участь у Чорній раді брали не тільки козаки,  але селяни і міщани – «чернь», які також мали право голосу.  
Тече вода в синє море, Та не витікає, Шука козак свою долю, А долі немає. (Тарас Шевченко)
Розгорнути
Битва під Берестечком (28 червня – 10 липня 1651)
найбільший бій Хмельниччини, який вібувся між Військом Запорізьким під командуванням Богдана Хмельницького спільно з союзним йому кримськотатарським військом та армією Речі Посополитої.
Розгорнути

Новини Дивитися всі