chrome firefox opera safari iexplorer

Турнір з вуличного футболу «Street League Cup 2010»

Дата події:20-21 листопада 2010 р.
Місце події:м. Київ, спортивний майданчик фітнес-центру «Акваріум»
Більше про подію:

Дивно, але це перший подібний турнір в Києві, хоча збірна України з вуличного футболу виграла чемпіонат світу 2009 року в Мілані, а гіршим показником в історії нашої збірної на чемпіонатах світу є 11 місце. Наша збірна неодноразово обігравала бразильців, італійців, голландців, аргентинців, не кажучи про представників інших країн, чиї досягнення у футболі не настільки серйозні.

Заявити в Україні про це, досить популярному виді спорту у світі — головна мета проведення турніру «Street League Cup 2010».

У турнірі візьмуть участь 24 команди, у складі яких будуть гравці, чоловіки і жінки, віком від 16 років. У перший ігровий день команди будуть розбиті на 8 груп, по 3 команди, де в іграх між собою визначать «третього зайвого». Другий ігровий день визначить переможця та призерів змагань вже за олімпійською системою.

Вуличний футбол — це один із найцікавіших і непередбачуваних видів футболу. Матчі проходять на полі з бортиками, висотою 1 м 10 см, площею 22 на 16 метрів. Висота воріт — 1 м 30 см., довжина — 4 м. Одночасно на майданчику знаходяться 3 польових гравця і воротар. Цікавою особливістю вуличного футболу є те, що на своїй половині поля можуть перебувати не більше 2 гравців, тобто, атакуюча команда завжди має чисельну перевагу, що робить гру динамічною та цікавою для глядачів.

«Street League Cup 2010» — своєрідна точка відліку, починаючи з якої змагання з вуличного футболу в Києві і Україні проводитимуться регулярно.

Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь в турнірі. Надсилайте ваші координати на електронну адресу office@streetsoccer.kiev.ua, де вказуйте контактна особа, номер телефону та назву команди

13 липня

Інші дати
Народився Ісак Бабель
(1894, м.Одеса – 1940), письменник, драматург і режисер відомий своїми «Одеськими оповіданнями» та збіркою «Кінармія».  
Розгорнути
Народився Петро Непорожній
(1910, м. Яготин, Київська область  - 1999) — учений, професор, доктор технічних наук.  Під його керівництвом була успішно здійснена програма будівництва Рівненської і Запорізької атомних електростанцій, каскаду гідроелектростанцій на Дніпрі. Міністр енергетики СРСР (1962–1985). Під його керівництвом в Радянському Союзі була створена практично вся енергетична галузь.
«До булави треба голови» (Українське прислів'я)
Розгорнути