chrome firefox opera safari iexplorer

Турнір з вуличного футболу «Street League Cup 2010»

Дата події:20-21 листопада 2010 р.
Місце події:м. Київ, спортивний майданчик фітнес-центру «Акваріум»
Більше про подію:

Дивно, але це перший подібний турнір в Києві, хоча збірна України з вуличного футболу виграла чемпіонат світу 2009 року в Мілані, а гіршим показником в історії нашої збірної на чемпіонатах світу є 11 місце. Наша збірна неодноразово обігравала бразильців, італійців, голландців, аргентинців, не кажучи про представників інших країн, чиї досягнення у футболі не настільки серйозні.

Заявити в Україні про це, досить популярному виді спорту у світі — головна мета проведення турніру «Street League Cup 2010».

У турнірі візьмуть участь 24 команди, у складі яких будуть гравці, чоловіки і жінки, віком від 16 років. У перший ігровий день команди будуть розбиті на 8 груп, по 3 команди, де в іграх між собою визначать «третього зайвого». Другий ігровий день визначить переможця та призерів змагань вже за олімпійською системою.

Вуличний футбол — це один із найцікавіших і непередбачуваних видів футболу. Матчі проходять на полі з бортиками, висотою 1 м 10 см, площею 22 на 16 метрів. Висота воріт — 1 м 30 см., довжина — 4 м. Одночасно на майданчику знаходяться 3 польових гравця і воротар. Цікавою особливістю вуличного футболу є те, що на своїй половині поля можуть перебувати не більше 2 гравців, тобто, атакуюча команда завжди має чисельну перевагу, що робить гру динамічною та цікавою для глядачів.

«Street League Cup 2010» — своєрідна точка відліку, починаючи з якої змагання з вуличного футболу в Києві і Україні проводитимуться регулярно.

Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь в турнірі. Надсилайте ваші координати на електронну адресу office@streetsoccer.kiev.ua, де вказуйте контактна особа, номер телефону та назву команди

14 травня

Інші дати
Ярослава Стецько
1920 –  українська політична діячка, журналістка. Співорганізатор Червоного Хреста УПА, жіночої мережі і юнацтва ОУН.
 
Розгорнути
Народився Василь Стефаник
(1871, с. Русів, Івано-Франківська область - 1936) - українського письменника, майстра експресіоністичної новели. Автор збірок новел «Камінний хрест», «Синя книжчека», «Дорога».
«Я свою душу пустив у душу народу, і там почорнів з розпуки…» (Василь Стефаник)
Розгорнути
Народився Олександр Фомін
(1869, Росія - 1935) – ботанік. З 1914 року працював в Україні. Праці присвячені питанням морфології, систематики флори Кавказу, Криму, Сибіру, Дал. Сходу й України. Після смерті Фоміна, Київський ботанічний сад був названий на його честь.
Розгорнути