chrome firefox opera safari iexplorer

V книжкова толока, Львівщина

Дата події:19-20 березня 2011 р.
Місце події:Львівська обл., м. Миколаїв
Більше про подію:

Участь у цьому книжковому форумі візьмуть близько двадцяти книжкових видавництв, понад шістдесят відомих українських письменників, митців та всіх, хто любить слово і цінує книгу.

Напередодні толоки її учасники — письменники та видавці — проведуть зустрічі із своїми читачами у школах Миколаївського району.

Організаторами книжкового дійства виступають Миколаївська районна державна адміністрація та Любов Хомчак.

У 2011 році цей весняний літературний фестиваль присвя чений Миколі Устияновичу, українському письменни ку, громадському діячеві, священику, 200-у річницю від дня народження якого відзначатимемо 7 грудня.

Джерело: zaxid.net

10 травня

Інші дати
Ігор Толмачов
1962 –  фізик, організатор і координатор Євромайданівського та волонтерського руху у Харкові, учасник самооборони, громадський активіст. Загинув від вибуху 22 лютого 2015 року під час ходи, присвяченої річниці акцій Євромайдану проти проведення в Харкові з’їзду депутатів всіх рівнів.
 
Розгорнути
Народився Леонід Бакштаєв
(1934, с. Добринь, Білорусія - 1995) - актор театру і кіно, викладач Київського ДІТМ ім. І. К. Карпенка-Карого. Грав у Київському академічному російському драматичному театрі ім. Лесі Українки. Ролі у фільмах "Незабутнє", "Бумбараш", "Ати-бати, йшли солдати", "Білий птах з чорною ознакою", "Вбити "Шакала".
"Актор - це доля. В людини має бути те, що не можна пояснити словами: можливо, якась особлива енергія, харизма, дух. Це або є, або немає" (Наталя Сумська)
Розгорнути