chrome firefox opera safari iexplorer

Відкриття арт-проекту «СТРАХ»

Дата події:18 листопада 2011 о 19:00
Місце події:Мистецький простір 365 (Костянтинівська 6312)
Більше про подію:

Запропонований глядачеві проект «СТРАХ» розглядає страх як форму сучасної комунікації між людьми в нинішньому соціумі.

Сюжети робіт створюють оповідну лінію в розкритті даної тематики. Автор - Вацлав  Юташ-Зюзін.

На думку автора, страх є цементуючою основою взаємовідносин на рівні підсвідомості, де ми можемо спостерігати найбезглуздіші його прояви в поведінці людей при різній оцінці ситуації умовним суб'єктом.

Мета проекту виведення реалізму в мистецтві в область змісту з області форми, що створює максимальну взаємодію глядача і мистецтва.

6 травня

Інші дати
Народився Лев Каплан
(1899, м. Могилів-Подільський - 1972) - український художник, графік реалістичного напряму. Автор числених плакатів, ілюстрацій до книжок, карикатур.
"Художник - гармонізатор суспільства, його душа, так само, як і поет, духовний провідник, людина, котра об'єднує націю." (Лариса Дем'янишина)
Розгорнути
1686 — між Росією і Річчю Посполитою було підписано угоду, названу — «Вічним миром».
Сусідні держави в черговий раз між собою ділили українські землі. Підписана угода підтверджувала умови Андрусівського перемир'я 1667 р. Він закріпив за Росією Смоленськ з околицями, Лівобережну Україну з Києвом, Запоріжжя і Сіверську землю з Черніговом і Стародубом. "Вічний мир" 1686 р. насправді був початком анексії українських територій.
«Для всіх ти мертва і смішна, Для всіх ти бідна і нещасна, Моя Україно прекрасна, Пісень і волі сторона» (Олександр Олесь)
Розгорнути