chrome firefox opera safari iexplorer

Відкриття виставки творчих робіт учасників всеукраїнських пленерів «Рапсодія моря та гір»

Дата події:25 квітня 2012 о 16:00
Місце події:Івано-Франківський академічний обласний український музично-драматичний театр
Більше про подію:

25 квітня–29 квітня, вперше у Івано-Франківському академічному обласному українському музично-драматичному театрі відбудеться виставка творчих робіт учасників всеукраїнських пленерів «Фороська палітра» та «Літо.Буковель 2011» проведених за підтримки ТК «Буковель», — « РАПСОДІЯ МОРЯ ТА ГІР»

На виставці представлено роботи 42 художників з Харкова, Києва, Черкас, Дубно, Львова, Тернополя, Миколаєва, Севастополя, Керчі, Джанкоя, Феодосії, Ялти, Ужгорода ,Виноградова, Івано-Франківська та Калуша.

Сюжети полотен – кримські та карпатські пейзажі

Урочисте відкриття виставки 25 квітня 2012 року о 16.00.

28 червня

Інші дати
Народилася Галина Вігурська
(1909, с. Юлинці Вінницької обл. - 1990) -  українська письменниця. Перекладала з білоруської, польської, російської мов (твори Якуба Коласа, В. Бикова, П. Бровки).
Розгорнути
Народився Андрій Роміцин
(1909, с. Труфанівська, Росія - 1990) -  український кінознавець. Кандидат мистецтвознавства. Твори: "Кіно і сучасність", "Мистецтво екрана", "Життя та герої екрана".
Розгорнути
27 — 28 червня 1663 р. – Чорна рада у Ніжині
загальна козацька рада, яка збиралася для вирішення стратегічних птань, коли між старшинами не було одностайності. Рада була скликана для обрання гетьмана Лівобережної України. В 1663 році після зречення Юрія Хмельницького в Україні розпочався період громадянської війни ( «Руїна»). Чорна рада 1663 року обрала гетьманом Івана Брюховецького. Участь у Чорній раді брали не тільки козаки,  але селяни і міщани – «чернь», які також мали право голосу.  
Тече вода в синє море, Та не витікає, Шука козак свою долю, А долі немає. (Тарас Шевченко)
Розгорнути
Битва під Берестечком (28 червня – 10 липня 1651)
найбільший бій Хмельниччини, який вібувся між Військом Запорізьким під командуванням Богдана Хмельницького спільно з союзним йому кримськотатарським військом та армією Речі Посополитої.
Розгорнути

Новини Дивитися всі