chrome firefox opera safari iexplorer

Відкриття виставки-ярмарку листівок

Дата події:03 квітня 2012 о 11:00
Місце події:приміщення Головного Поштамту України (м. Київ, вул. Хрещатик 22)
Більше про подію:

Відвідувачі зможуть побачити дизайни вітальних, святкових та поштових листівок, сучасні українські благодійні листівки та репродукції творів мистецтва відомих українських митців із художніх галерей використані на поштових листівках.

Кожен придбати авторську поштову листівку, отримати позитивні враження,відчути себе справжнім благодійником і проголосувати у Конкурсі «Найпозитивнішої листівки».

В урочистостях з нагоди відкриття «Виставки –ярмарку» з вітальною промовою виступить заступник директора з питань маркетингу Київської міської дирекції УДДПЗ Укрпошта Астапенко Володимир Володимирович та Президент Міжнародного благодійного фонду “Здоров’я українського народу” Сошинський Сергій Олегович.

Також в церемонії візьмуть участь представники МБФ “Здоров’я українського народу”, Благодійної організації “Мій край” (м. Івано-Франківськ), БФ “Запорука” (Київ), , ВБФ “Крона” (Київ), ПП “Саквояж” (Київ), ТОВ “Видавництво БМТ” (Київ), ТОВ “Астра — лайт” (Київ), ПП “Фаріон” (Львів — Київ)

Від кожної Благодійної Поштової Листівки, що буде продана в межах проекту, кошти будуть скеровані на реалізацію стратегічних благодійних та соціальних проектів/програм, що сприяють покращенню та зміцненню здоров’я українського народу; на будівництво медичних дитячих, діагностичних та перинатальних центрів, підтримку матеріально — технічного стану лікарень, пологових та дитячих будинків; на популяризацію здорового способу життя та боротьбу з епідеміями, а також на інші проекти та програми.

16 травня

Інші дати
Народився Микола Костомаров
(1817, с.Юрасівка, нині – м.Дружба, Сумська область - 1885) - видатний український історик, поет-романтик, мислитель, громадський діяч. Автор «Книги буття українського народу».
«Бо не хотіла Україна іти услід язиков, а держалась закону божого, і всякий чужестранець, заїхавши в Україну, дивувався, що ні в одній стороні на світі так щиро не молються богу, ніде муж не любив так своей жони, а діти своїх родителей». (Микола Костомаров)
Розгорнути
Народився Тодось Осьмачка
(1895, с. Куцівка Черкаська область – 1962) - український письменник, прозаїк, перекладач.
«Гей, степе мій, підпер ти ріками моря, щоб не схитнулися вони на ниви хлібороба... Ти запалив дзвінкі вогні великих сизих рос, що з ринків падають на обрій — на вічний твій покос...» (Тодось Осьмачка)
Розгорнути