chrome firefox opera safari iexplorer

Відкриття виставки-ярмарку листівок

Дата події:03 квітня 2012 о 11:00
Місце події:приміщення Головного Поштамту України (м. Київ, вул. Хрещатик 22)
Більше про подію:

Відвідувачі зможуть побачити дизайни вітальних, святкових та поштових листівок, сучасні українські благодійні листівки та репродукції творів мистецтва відомих українських митців із художніх галерей використані на поштових листівках.

Кожен придбати авторську поштову листівку, отримати позитивні враження,відчути себе справжнім благодійником і проголосувати у Конкурсі «Найпозитивнішої листівки».

В урочистостях з нагоди відкриття «Виставки –ярмарку» з вітальною промовою виступить заступник директора з питань маркетингу Київської міської дирекції УДДПЗ Укрпошта Астапенко Володимир Володимирович та Президент Міжнародного благодійного фонду “Здоров’я українського народу” Сошинський Сергій Олегович.

Також в церемонії візьмуть участь представники МБФ “Здоров’я українського народу”, Благодійної організації “Мій край” (м. Івано-Франківськ), БФ “Запорука” (Київ), , ВБФ “Крона” (Київ), ПП “Саквояж” (Київ), ТОВ “Видавництво БМТ” (Київ), ТОВ “Астра — лайт” (Київ), ПП “Фаріон” (Львів — Київ)

Від кожної Благодійної Поштової Листівки, що буде продана в межах проекту, кошти будуть скеровані на реалізацію стратегічних благодійних та соціальних проектів/програм, що сприяють покращенню та зміцненню здоров’я українського народу; на будівництво медичних дитячих, діагностичних та перинатальних центрів, підтримку матеріально — технічного стану лікарень, пологових та дитячих будинків; на популяризацію здорового способу життя та боротьбу з епідеміями, а також на інші проекти та програми.

25 липня

Інші дати
Аркадій Сорока
1921 – народний художник України. Працював у жанрах натюрморту, пейзажу, портрета. Автор батальних діорам, жанрових та історичних картин.
Розгорнути
Народився Юліан Кулаковський
(1855, Литва – 1919) – історик, археолог, Фахівець з історії Північного Причорномор'я, Візантії, Стародавнього Риму. Проводив археологічні дослідження античних пам»яток півдня України (Ольвія, Пантікапей). Автор 3-томника «Історія Візантії».
І тільки Рим один до Риму міг рівнятись, І Риму одного міг тільки Рим жахатись. Було бо писано у книзі судьбовій, Щоб скрізь підносив він тріумфу горді брами, Законом для землі поставив присуд свій, А серця мужністю зрівнявся з небесами! (Микола Зеров)
Розгорнути