chrome firefox opera safari iexplorer

Всеукраїнський форум лідерів студентського руху

Дата події:26-28 листопада 2010 р.
Місце події:м. Вінниця
Більше про подію:

Національне об’єднання студентів «Українська асоціація студентського самоврядування» та Студентський парламент Вінницького національного технічного Університету проводить Всеукраїнський форум лідерів студентського руху «Студентське самоврядування України в новому десятиріччі: досвід та нові виклики» та восьму Генеральну Асамблею УАСС.

Учасниками заходу стануть 150 представників органів студентського самоврядування зі всіх областей України.

Форум ставить за мету накреслити основні завдання та плани функціонування й розвитку системи студентського самоврядування в Україні, також в рамках заходу буде напрацьовано реакцію студентства на проект Закону «Про вищу освіту» розроблений Міністерством освіти і науки України .

В рамках форуму будуть проведені презентації найкращих практик впровадження Змін до Закону України «Про Вищу Освіту» (щодо студентського самоврядування), учасники отримають Методичні рекомендації по впровадженню змін, розроблені Українською асоціацією студентського самоврядування.

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: Щепетильникова Єлизавета (093)710-51-93; Смирнов Олександр (050)421-00-82.

28 травня

Інші дати
Народився Максиміліан Волошин (Кирієнко-Волошин)
(1877, м. Київ – 1932), російський поет і художник українського походження, перекладач. Представник символізму і акмеїзму, в поезії та малярстві відобразив історію та природу Криму.
Припаду я к острым щебням, к серым срывам размытых гор, Причащусь я горькой соли задыхающейся волны, Обовью я чобром, мятой и полынью седой чело. Здравствуй, ты, в весне распятый, мой торжественный Коктебель! (Максиміліан Волошин).
Розгорнути