chrome firefox opera safari iexplorer

Всеукраїнський форум лідерів студентського руху

Дата події:26-28 листопада 2010 р.
Місце події:м. Вінниця
Більше про подію:

Національне об’єднання студентів «Українська асоціація студентського самоврядування» та Студентський парламент Вінницького національного технічного Університету проводить Всеукраїнський форум лідерів студентського руху «Студентське самоврядування України в новому десятиріччі: досвід та нові виклики» та восьму Генеральну Асамблею УАСС.

Учасниками заходу стануть 150 представників органів студентського самоврядування зі всіх областей України.

Форум ставить за мету накреслити основні завдання та плани функціонування й розвитку системи студентського самоврядування в Україні, також в рамках заходу буде напрацьовано реакцію студентства на проект Закону «Про вищу освіту» розроблений Міністерством освіти і науки України .

В рамках форуму будуть проведені презентації найкращих практик впровадження Змін до Закону України «Про Вищу Освіту» (щодо студентського самоврядування), учасники отримають Методичні рекомендації по впровадженню змін, розроблені Українською асоціацією студентського самоврядування.

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: Щепетильникова Єлизавета (093)710-51-93; Смирнов Олександр (050)421-00-82.

2 липня

Інші дати
Ольга Олійник
1925 – український радянський математик. Перша радянська жінка, котра у 29 років стала доктором фізико-математичних наук.
Розгорнути
Володимир Правдич-Немінський 
1879 – український фізіолог, електрофізіолог, нейрохімік. Уперше зареєстрував електричну активність головного мозку тварини та класифікував записані хвилі (нині це називають електроенцефалограмою).
Розгорнути
Народився Володимир Александров
(1825, с. Бугаївка, Харківська область – 1894) – український письменник, музикант, фольклорист, краєзнавець, доктор медицини. Автор оперети «За Немань іду», збірок поезій та перекладів, зібрав та опублікував «Народний пісенник з найкращих українських пісень».  
Ти несись, мій спів, з мольбою, В небо відлітай. І на тихую розмову Вийди, мила в гай. А в гаю гримить, стихає Пісня солов'я, Тож він милу викликає, Молить, як і я. (Володимир Александров)
Розгорнути
Народився Михайло Спіров
(1892, Росія – 1973) – український вчений-анатом, лімфолог. Праці (понад 60) присвячені дослідженню лімфатичної системи, вивченню будови центральної нервової системи, питанням тератології, методиці викладання анатомії та її історії.
Розгорнути

Новини Дивитися всі