chrome firefox opera safari iexplorer

Виставка гравюр Олесі Джураєвої «Магія простих речей»

Дата події:17 лютого-7 березня 2012 р.
Місце події:галерея «КалитаАртКлуб» (вул. Богомольця, 6)
Більше про подію:

17 лютого в галереї «КалитаАртКлуб» відкривається виставка гравюр Олесі Джураєвої.

Старі келихи, легендарний велик «Україна», стільці, музичні інструменти, поличка та вішалка у передпокої – усі вони стали натурниками для нової серії графічних робіт і персонажами історій, якими Джураєва зачаровує свого глядача.

Про нові роботи художниці мистецтвознавець Іванна Стратійчук написала: «…Джураєва піднімає з пилу списані і забуті уламки буденного, сірого, які «назавжди» визнані нецікавими, обмахує їх від бруду – і от перед нами перли. Її роботи – це своєрідний графічний щоденник, зупинені моменти повсякденності, сповнені сакрального блиску. Майстерність художниці полягає у тому, що, намагаючись прочитати історію, відчути ауру неживих предметів, вона силою мистецтва вдихає в них життя, створює маленьке повсякденне диво».

Долучитись до «Магії простих речей» можна від 17 лютого до 7 березня.

Додав Дмитро

7 травня

Інші дати
Петро Чайковський
1840 –  російський композитор, диригент, музично-громадський діяч. Мав українське коріння. В Україні написав понад 30 творів.
Розгорнути
Народився Микола Кащенко
(1855, с.Веселе, Запорізька область – 1935) - український біолог, ембріолог, селекціонер, один із перших українських академіків, засновник акліматизаційних садів у Томську і Києві. Разом з В.О.Караваєвим створив зоологічний музей і був його першим директором.
Тиха місячна ніч над принишклим селом Оповила біленькі оселі. Лиш пустун-вітерець над люстерком-ставком В срібних хвилях гойда каруселі. Продерчав десь деркач у заплавах ріки, На хвилину сполохавши тишу, Очерет з осокою про щось гомінкий Тихо шепче і чубом колише. Запізнілий туман, мов отара овець, Суне попаски вбрід понад лугом. Замаячив ледь-ледь вдалині острівець Й непомітно сховався за пругом. (Віктор Геращенко)
Розгорнути