chrome firefox opera safari iexplorer

Виставка «Київ та його художники. Витвори живопису та графіки XIX-XX ст.»

Дата події:27 травня 2011 о 17:00
Місце події:Київ, Національний художній музей України
Більше про подію:

У Національному художньому музеї України пройде виставка витворів київського живопису та графіки позаминулого століття під назвою «Київ та його художники. Витвори живопису та графіки XIX — початку XX століття».

Відкриття проекту — 27 травня, о 17:00. Одна з головних ідей ретроспективної виставки — познайомити глядачів з тими роботами художників, які жили і працювали у Києві, які зараз, здебільшого, зберігаються в архівах музеїв.

У виставці візьмуть участь роботи засновника Київської малювальної школи Миколи Мурашка, а також — Миколи Пимоненка, Григорія Світлицького, Фотія Красицького, Миколи Бурачека, Федора Кричевського, Григорія Дядченка та інших.

Більшість творів, так чи інакше, присвячено Києву. На виставці «Київ та його художники. Витвори живопису та графіки XIX — початку XX століття» продемонструють понад 90 робіт.

29 листопада

Інші дати
Народився Григорій Квітка-Основ’яненко
(1778, с.Основа, нині – м. Харків – 1843) – український прозаїк, драматург, журналіст, літературний критик і культурно-громадський діяч. Основоположник художньої прози і жанру соціально-побутової комедії в класичній українській літературі. Найвидатніші твори – «Конотопська відьма», «Маруся», «Сватання на Гончарівці», «Шельменко-Денщик».
«Як говоримо, так і писати треба» (Григорій Квітка-Основ’яненко)
Розгорнути
Народився Григорій Косинка
(1899, с.Щербанівка, Київська область - 1934) — український письменник. Автор творів «На золотих богів», «Заквітчаний сон», «В житах», «Політика», «Фавст», Серце» та ін.
Розгорнути