chrome firefox opera safari iexplorer

Виставка «Український сувенір»

Дата події:15-16 листопада 2010 р.
Місце події:м. Київ, Національний центр ділової і культурної співпраці «Український дім»
Більше про подію:

На всеукраїнській виставці сувенірної продукції «Український сувенір 2010» будуть представлені сувенірні вироби з усіх регіонів України, які відображають культуру, історію і етнічну самобутність нашої країни, творчий рівень художників, скульпторів і народних майстрів.

Зокрема будуть експонуватися вишиті рушники і сорочки, різноманітні прикраси, гобелени, килими, вироби з металу, дерева, кераміки, ювелірні прикраси, а також твори всесвітньо відомих майстрів центру народної творчості «Петріківка», Решетілівські майстерні художніх промислів, Косивський державний інститут прикладного і декоративного мистецтва і т.п.

Також у програмі: конкурс на найкращий сувенір, майстер-класи народних умільців, ярмарок-продаж.

2 липня

Інші дати
Ольга Олійник
1925 – український радянський математик. Перша радянська жінка, котра у 29 років стала доктором фізико-математичних наук.
Розгорнути
Володимир Правдич-Немінський 
1879 – український фізіолог, електрофізіолог, нейрохімік. Уперше зареєстрував електричну активність головного мозку тварини та класифікував записані хвилі (нині це називають електроенцефалограмою).
Розгорнути
Народився Володимир Александров
(1825, с. Бугаївка, Харківська область – 1894) – український письменник, музикант, фольклорист, краєзнавець, доктор медицини. Автор оперети «За Немань іду», збірок поезій та перекладів, зібрав та опублікував «Народний пісенник з найкращих українських пісень».  
Ти несись, мій спів, з мольбою, В небо відлітай. І на тихую розмову Вийди, мила в гай. А в гаю гримить, стихає Пісня солов'я, Тож він милу викликає, Молить, як і я. (Володимир Александров)
Розгорнути
Народився Михайло Спіров
(1892, Росія – 1973) – український вчений-анатом, лімфолог. Праці (понад 60) присвячені дослідженню лімфатичної системи, вивченню будови центральної нервової системи, питанням тератології, методиці викладання анатомії та її історії.
Розгорнути

Новини Дивитися всі