chrome firefox opera safari iexplorer

Виставка Володимира та В'ячеслава Казаневських «Гротеск»

Дата події:25 жовтня 2012 о 17:30
Місце події:Національний музей Тараса Шевченка (бульвар Тараса Шевченка, 12)
Більше про подію:

25 жовтня о 17:30 у Національному музеї Тараса Шевченка відкривається виставка живопису та графіки відомих київських художників Володимира та В'ячеслава Казаневських.

Називається виставка «Гротеск». І недарма. Глядачі зможуть побачити гротескні живописні портрети відомих сучасних українців, насичені яскравими фарбами пейзажі Криму та Карпат, а також графічні аркуші, котрі з вражаючою фантазією відображають сучасну абсурдну дійсність.

В'ячеслав буквально виплескує свої емоції на живописні полотна, вони вражають своєю експресією. У роботах Володимира сучасне суспільство постає перед глядачем без прикрас, немов оголюється його сутність, духовна та соціальна. Тут є і гротеск, і іронія, і гумор. Але немає безвиході.

Про авторів

Володимир Казаневський більше відомий як художник-карикатурист. Його малюнки були відзначені нагородами на престижних міжнародних конкурсах карикатури в 44 країнах світу, таких як Франція, Англія, Німеччина, Італія, США, Канада, Бразилія, Куба, Іран, Китай, Японія ... Нагород більше трьохсот, з них п'ятдесят Гран При і перших призів. Персональні виставки робіт Володимира були в Україні, Сербії, Ірані, Бельгії, США, Японії, Франції, Польщі і Румунії. Малюнки цього художника зберігаються у багатьох музеях та приватних колекціях у різних країнах світу.

В'ячеслав Казаневський — живописець. Він закінчив Національну академію образотворчого мистецтва і архітектури в м. Київ, навчався також в Академії мистецтв у м. Лювен (Бельгія) в майстерні Поля Ван Ейка. Персональні виставки живопису В'ячеслава відкривалися в різних галереях Києва, а також у Бельгії. Він є учасником багатьох колективних виставок живописних творів у нашій країні та за кордоном. Роботи В'ячеслава знаходяться в приватних колекціях в Україні, Франції та Бельгії.

Виставка «Гротеск» працюватиме до 8 листопада.

2 листопада о 17-00 в музеї відбудеться відкрита дискусія на тему «Мистецтво сучасної карикатури» за участі Володимира Казаневського.
Щиро запрошуємо!

Звертатися за телефонами: 097 277 35 18 , 066 750 89 96

Електронна пошта: kazanevsky@gmail.com

12 липня

Інші дати
Народився Петро Тронько
(1915, с.Заброди Харківської обл. - 2011) - історик, академік, державний діяч. Сприяв створенню Музею народної архітектури та побуту в Пирогові, відновленню Золотих воріт, Михайлівського Золотоверхого та Успенського соборів у Києві; керував роботою над створенням 26-томної "Історії міст і сіл Української РСР".
Розгорнути
День Святих апостолів Петра і Павла
«Як на Петрів день спека, то на Різдво мороз. Коли на Петра сльота, влітку буде багато болота». (Народні прикмети)
Розгорнути
Народився Антін Синявський
1866, м.Біла Церква - 1951) – український  політичний і громадський діяч, історик, економіст, педагог. Автор праць «Економічний район та економічний ландшафт», «Близький Схід і Україна» та ін.  
Розгорнути
Народився Олександр Мельников
(1889 , м. Мезень, Росія - 1958) - український хірург і онколог, займався лікуванням захворювань черевної порожнини, газової інфекції тощо.
Розгорнути