chrome firefox opera safari iexplorer

Виставка Володимира та В'ячеслава Казаневських «Гротеск»

Дата події:25 жовтня 2012 о 17:30
Місце події:Національний музей Тараса Шевченка (бульвар Тараса Шевченка, 12)
Більше про подію:

25 жовтня о 17:30 у Національному музеї Тараса Шевченка відкривається виставка живопису та графіки відомих київських художників Володимира та В'ячеслава Казаневських.

Називається виставка «Гротеск». І недарма. Глядачі зможуть побачити гротескні живописні портрети відомих сучасних українців, насичені яскравими фарбами пейзажі Криму та Карпат, а також графічні аркуші, котрі з вражаючою фантазією відображають сучасну абсурдну дійсність.

В'ячеслав буквально виплескує свої емоції на живописні полотна, вони вражають своєю експресією. У роботах Володимира сучасне суспільство постає перед глядачем без прикрас, немов оголюється його сутність, духовна та соціальна. Тут є і гротеск, і іронія, і гумор. Але немає безвиході.

Про авторів

Володимир Казаневський більше відомий як художник-карикатурист. Його малюнки були відзначені нагородами на престижних міжнародних конкурсах карикатури в 44 країнах світу, таких як Франція, Англія, Німеччина, Італія, США, Канада, Бразилія, Куба, Іран, Китай, Японія ... Нагород більше трьохсот, з них п'ятдесят Гран При і перших призів. Персональні виставки робіт Володимира були в Україні, Сербії, Ірані, Бельгії, США, Японії, Франції, Польщі і Румунії. Малюнки цього художника зберігаються у багатьох музеях та приватних колекціях у різних країнах світу.

В'ячеслав Казаневський — живописець. Він закінчив Національну академію образотворчого мистецтва і архітектури в м. Київ, навчався також в Академії мистецтв у м. Лювен (Бельгія) в майстерні Поля Ван Ейка. Персональні виставки живопису В'ячеслава відкривалися в різних галереях Києва, а також у Бельгії. Він є учасником багатьох колективних виставок живописних творів у нашій країні та за кордоном. Роботи В'ячеслава знаходяться в приватних колекціях в Україні, Франції та Бельгії.

Виставка «Гротеск» працюватиме до 8 листопада.

2 листопада о 17-00 в музеї відбудеться відкрита дискусія на тему «Мистецтво сучасної карикатури» за участі Володимира Казаневського.
Щиро запрошуємо!

Звертатися за телефонами: 097 277 35 18 , 066 750 89 96

Електронна пошта: kazanevsky@gmail.com

18 травня

Інші дати
Микола Прахов
1873 –  український художник, мистецтвознавець. Відомий у галузі декоративно-ужиткового мистецтва. Один з організаторів товариства «Київський художник».
Розгорнути
Народився Костянтин Піскорський
(1892, м.Київ – 1922) – український художник-авангардист. Автор робіт «Цивілізація», «Мечі», «Тривога», «Козак», «Біла гвардія», «Небо», «Про приторк світам іншим», «Зірка опів¬нічна», «Ідол», «Планета», «Біометр життя».
«У творчості Костянтина Піскорського дивовижно переплетені символізм і футуризм, космічна безмірність і енергія вольового художнього жесту, архаїчна містика та новітній європейський раціоналізм». (Дмитро Горбачов).
Розгорнути