chrome firefox opera safari iexplorer

Виставка живопису Наталії Шинкаренко «Весна, літо, осінь, зима…і знову весна»

Дата події:1-16 листопада 2013 р.
Місце події:Центр Української Культури та Мистецтва: Україна, м. Київ вул. Хорива, 19-В ст. м. Контрактова площа (вихід з метро в бік Верхнього і Нижнього Валів)
Більше про подію:

Художниця хоче поділитись своїми емоціями, які вкладає у живописні полотна.

На цій виставці буде представлено 25 робіт, створених в техніці олійного живопису на полотні, написаних протягом останніх трьох років...

За останні 8 років Наталія багато подорожувала. Відвідала більше 15 країн світу…І де б не довелось побувати – в Словаччині чи Індії, на схилах Альп чи в горах Вірменії — всюди головним, на що звертала увагу, було небо, гори, річка, озеро, море або руїни. Тобто все, з чого складається природа.

Завжди — взимку чи влітку, весною чи восени, художниця знаходила щось цікаве та незвичайне. На вічній і неповторній Ганзі за тисячі кілометрів або поруч з моїм будинком на сусідньому ставку бачить щось тремтливе і тепле, для душі та ока.

Звичайно, що в кожній такій ситуації мати з собою альбом та олівець неможливо, але Наталія знаходить спосіб вловити кадр, що припав до душі, щоб передати його на полотні.

«Найсильнішим враженням за останні роки, завдяки якому я почала займатись живописом, було відвідання Норвегії в 2008 році. Країна, що надихнула мене, завдяки своїй зеленій землі з незвичайними фіордами та водоспадами. Червоними віконними ставнями та дахами, вкритими травою, льодовиками з відблисками всіх кольорів, неймовірним спокоєм та тишею», — зауважує Наталія Шинкаренко

Вхід вільний!

Час роботи виставкового центру:
Пн.-Пт. – 10:00 – 19:00 Сб. – 10:00 – 18:00 Нд. — вихідний

28 червня

Інші дати
Народилася Галина Вігурська
(1909, с. Юлинці Вінницької обл. - 1990) -  українська письменниця. Перекладала з білоруської, польської, російської мов (твори Якуба Коласа, В. Бикова, П. Бровки).
Розгорнути
Народився Андрій Роміцин
(1909, с. Труфанівська, Росія - 1990) -  український кінознавець. Кандидат мистецтвознавства. Твори: "Кіно і сучасність", "Мистецтво екрана", "Життя та герої екрана".
Розгорнути
27 — 28 червня 1663 р. – Чорна рада у Ніжині
загальна козацька рада, яка збиралася для вирішення стратегічних птань, коли між старшинами не було одностайності. Рада була скликана для обрання гетьмана Лівобережної України. В 1663 році після зречення Юрія Хмельницького в Україні розпочався період громадянської війни ( «Руїна»). Чорна рада 1663 року обрала гетьманом Івана Брюховецького. Участь у Чорній раді брали не тільки козаки,  але селяни і міщани – «чернь», які також мали право голосу.  
Тече вода в синє море, Та не витікає, Шука козак свою долю, А долі немає. (Тарас Шевченко)
Розгорнути
Битва під Берестечком (28 червня – 10 липня 1651)
найбільший бій Хмельниччини, який вібувся між Військом Запорізьким під командуванням Богдана Хмельницького спільно з союзним йому кримськотатарським військом та армією Речі Посополитої.
Розгорнути

Новини Дивитися всі