chrome firefox opera safari iexplorer

Виставка живопису Наталії Шинкаренко «Весна, літо, осінь, зима…і знову весна»

Дата події:1-16 листопада 2013 р.
Місце події:Центр Української Культури та Мистецтва: Україна, м. Київ вул. Хорива, 19-В ст. м. Контрактова площа (вихід з метро в бік Верхнього і Нижнього Валів)
Більше про подію:

Художниця хоче поділитись своїми емоціями, які вкладає у живописні полотна.

На цій виставці буде представлено 25 робіт, створених в техніці олійного живопису на полотні, написаних протягом останніх трьох років...

За останні 8 років Наталія багато подорожувала. Відвідала більше 15 країн світу…І де б не довелось побувати – в Словаччині чи Індії, на схилах Альп чи в горах Вірменії — всюди головним, на що звертала увагу, було небо, гори, річка, озеро, море або руїни. Тобто все, з чого складається природа.

Завжди — взимку чи влітку, весною чи восени, художниця знаходила щось цікаве та незвичайне. На вічній і неповторній Ганзі за тисячі кілометрів або поруч з моїм будинком на сусідньому ставку бачить щось тремтливе і тепле, для душі та ока.

Звичайно, що в кожній такій ситуації мати з собою альбом та олівець неможливо, але Наталія знаходить спосіб вловити кадр, що припав до душі, щоб передати його на полотні.

«Найсильнішим враженням за останні роки, завдяки якому я почала займатись живописом, було відвідання Норвегії в 2008 році. Країна, що надихнула мене, завдяки своїй зеленій землі з незвичайними фіордами та водоспадами. Червоними віконними ставнями та дахами, вкритими травою, льодовиками з відблисками всіх кольорів, неймовірним спокоєм та тишею», — зауважує Наталія Шинкаренко

Вхід вільний!

Час роботи виставкового центру:
Пн.-Пт. – 10:00 – 19:00 Сб. – 10:00 – 18:00 Нд. — вихідний

22 квітня

Інші дати
22 квітня відзначають:
  • Всесвітній день Матері-Землі (Міжнародний день Землі).
Розгорнути
Народився Анатолій Михайленко
(1939, хутір Комуна Полтавської обл. - 2007) - український письменнник, журналіст, видавець. Автор більше 30 книжок художньої прози й публіцистики, зокрема "Оливкова гілка з Рима", "Кленовий лист з Канади", "Пливе мій човен. Запах полину", "Заки море перелечу".
Розгорнути
Народився Євген Сагайдачний
(1886, м.Херсон – 1961) – український маляр, декоратор і педагог. Автор численних акварелей з гуцульського життя, залишив по собі велику колекцію народного, зокрема гуцульського, мистецтва.
Розгорнути
Народився Євген Козак
(1907, с. Колодне, Львівська область – 1988) – український композитор, диригент, педагог. Автор театралізованого концерту «Буковинське весілля», хорових пісень "Вівчарик", "Україно моя", "Думи мої", «Вітер з полонини», "Зелень кленова, вулиці Львова", обробок українських народних пісень, пісень на слова Т.Шевченка.
Ой, вічарику-вівчарю, Ти жени свою отару З гір високих, з полонини У широкую долину. Сядь зі мною в просінь світа, Заграй мені на трембіті, Розкажи мені - чи любиш? Чом до серця не голубиш? (Українська народна пісня)
Розгорнути

Новини Дивитися всі