chrome firefox opera safari iexplorer

Виставка живопису Наталії Шинкаренко «Весна, літо, осінь, зима…і знову весна»

Дата події:1-16 листопада 2013 р.
Місце події:Центр Української Культури та Мистецтва: Україна, м. Київ вул. Хорива, 19-В ст. м. Контрактова площа (вихід з метро в бік Верхнього і Нижнього Валів)
Більше про подію:

Художниця хоче поділитись своїми емоціями, які вкладає у живописні полотна.

На цій виставці буде представлено 25 робіт, створених в техніці олійного живопису на полотні, написаних протягом останніх трьох років...

За останні 8 років Наталія багато подорожувала. Відвідала більше 15 країн світу…І де б не довелось побувати – в Словаччині чи Індії, на схилах Альп чи в горах Вірменії — всюди головним, на що звертала увагу, було небо, гори, річка, озеро, море або руїни. Тобто все, з чого складається природа.

Завжди — взимку чи влітку, весною чи восени, художниця знаходила щось цікаве та незвичайне. На вічній і неповторній Ганзі за тисячі кілометрів або поруч з моїм будинком на сусідньому ставку бачить щось тремтливе і тепле, для душі та ока.

Звичайно, що в кожній такій ситуації мати з собою альбом та олівець неможливо, але Наталія знаходить спосіб вловити кадр, що припав до душі, щоб передати його на полотні.

«Найсильнішим враженням за останні роки, завдяки якому я почала займатись живописом, було відвідання Норвегії в 2008 році. Країна, що надихнула мене, завдяки своїй зеленій землі з незвичайними фіордами та водоспадами. Червоними віконними ставнями та дахами, вкритими травою, льодовиками з відблисками всіх кольорів, неймовірним спокоєм та тишею», — зауважує Наталія Шинкаренко

Вхід вільний!

Час роботи виставкового центру:
Пн.-Пт. – 10:00 – 19:00 Сб. – 10:00 – 18:00 Нд. — вихідний

5 червня

Інші дати
Степан Сабадаш
1920 – український композитор, диригент, музикант, хормейстер. Пісні: «Очі волошкові», «Пісня з полонини», «Осінь» та ін.
Розгорнути
Володимир Підвисоцький
1857 –  фундатор української школи патофізіологів, ендокринолог, імунолог, мікробіолог. Автор версії про вірусну природу онкологічних захворювань.
Розгорнути
Народився Михайло Яловий (псевдонім – Юліян Шпол)
(1895, с.Дар-Надежда, нині - Харківська область – 1937), український поет, прозаїк, драматург. Автор збірки поезії «Верхи», роману «Золоті лисенята».
Земле моя, Сумом моїм заповитая, Теплоснажная, Стражданням закрижанена, В тобі – осталена – Дрижить Струна моя. (Михайло Яловий)
Розгорнути