chrome firefox opera safari iexplorer

Виставка живопису, ambient music, visual art «Азо. Optimistiсa. Spas.»

Дата події:19 серпня-08 вересня 2011 р.
Місце події:«Мистецький простір 365» (Київ, вул.. Костянтинівська, 63/12)
Більше про подію:

Усе позамежне у своїй невідомості і невідоме в своєму страху — це завжди збуджувало уяву. Сучасність додало новий акцент до теми Вічності і Смерті: а чи буде це естетичним? А чи красивим буде моє розкладання? Це обтяжливе занепокоєння про товарний вигляд своєї мертвої плоті ми вже встигли підглянути в некрофільских романах Івліна Во і в філософських трактатах про «смерть перевернену» Арьеса, проте майбутнє рішення за візуальним мистецтвом.

Виставка-оксюморон: молодий 23-річний художник з ніком АЗО про древнє таїнство смерті.

За визначенням самого автора, він малює якесь «Післясмерття», що полягає у відтворенні тих же життєвих реалій і повсякденних ситуацій, тільки з однією відмінністю: суб'єкти дій на цих полотнах не зовсім люди, а скоріше «шматки засохлої матерії».

Художник начебто візуалізує тезу Мішеля Фуко: «Душа — це в'язниця тіла», ми дивимося на те, що відбувається не з нею, а те, у що перетворюється матеріальна оболонка.

«У смерті мене дуже цікавить один момент – відмежування свідомості від плоті, і подальша доля плоті. Яка реакція може бути у свідомості, якщо вона не виключена, не зникла, не стала пусткою після смерті, коли ця свідомість бачить-відчуває-знає, що його колишня кохана оболонка, яку вона прагнула нагодувати і всіляко догодити за життя стає гнилим пошарпаним м'ясом, попелом з кісток, сухожиль та інших анатомічних елементів. Що відбувається з нерозривним зв'язком між ідеєю і матерією?» Азо.

Про автора

Azo / Микитенко Дмитро
1987р.н. м. Луцьк Україна
живе та працює в Києві
Закінчив ЛНТУ кафедру графічного дизайну 2009р
2011 — Групова виставка молодих художників «Art&Shock» м. Луць
2011 — Optimistica, галерея «Щілина», м. Ровно
2010 — учасник арт-фестивалю «ЕКЛЕ-2010» Ужгород
2010 — WorkShop в рамках арт-події «Making-off» Польща. учасник групової виставки у Варшаві (WorkShop)
2010 — учасник арт-фестивалю «ESSA-2010» Білосток, Польща
2009 — групова виставка «Come Post» арт-колективу «BlackCircleClub» галерея «Музей Ідей» м. Львів
2008 — учасник регіональної та обласної виставок м. Луцьк (Волинської спілки художників)

Виставка «Азо. Optimistiсa. Spas.» триває з 19 серпня до 8 вересня 2011 року. Відвідати можна щодня з 12.00 до 20.00.
Відкриття 19 серпня о 19:00.

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі