chrome firefox opera safari iexplorer

Ярмарок бібліотечних інновацій «Сучасна бібліотека: розвиваємо місцеві громади"

Дата події:21-22 травня 2012 р.
Місце події:Київ: Український дім (вул. Хрещатик, 2) та Національна парламентська бібліотека України (вул. Грушевського, 1)
Більше про подію:

Ярмарок організовує Програма «Бібліоміст» у партнерстві з Міністерством культури України, Національною парламентською бібліотекою України (НПБУ), Українською бібліотечною асоціацією (УБА), Ресурсним центром «Гурт» та Програмою сприяння Парламенту України (ПСП ІІ).

Метою Ярмарку є демонстрація широкій громадськості, як сучасні бібліотеки надають нові послуги з використанням Інтернету та інформаційних технологій у співпраці з партнерами (неурядовими організаціями, ініціативними громадськими групами, місцевою владою, соціальними службами, закладами освіти, охорони здоров’я тощо) і розвивають свої громади.

В програмі Ярмарку:

• інтерактивні презентації проектів і послуг найактивніших бібліотек, які наочно продемонструють послуги з використанням Інтернету та інформаційних технологій;
• обмін досвідом ефективних партнерств, що були ініційовані бібліотеками;
• презентації ресурсів і проектів державних установ і громадських організацій, які активно співпрацюють з бібліотеками;
• знайомство з новими форматами презентацій, участь у творчих майстернях, міні-тренінгах, дискусіях;
• спілкування та налагодження контактів.

Ярмарок відбудеться в приміщеннях Національного центру ділового та культурного співробітництва “Український дім” (м.Київ, вул. Хрещатик, 2) та Національної парламентської бібліотеки України (м.Київ, вул. Грушевського, 1).

Офіційне відкриття і головна експозиція Ярмарку пройде 21 травня в «Українському домі», програмні сесії будуть організовані 21-22 травня в «Українському домі» та НПБУ, всі заходи 22 травня будуть відбуватися в НПБУ.

На запрошення УБА в церемонії нагородження переможців бібліотечних конкурсів (21.05.2012 р. з 16.15) візьме участь заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко.

25 вересня

Інші дати
Народився Ігор Герета
(1938, с. Скоморохи Тернопільської обл. - 2002), український мистецтвознавець, археолог.
Розгорнути
Народився Анатолій Солов’яненко
(1932 - 1999) – всесвітньо відомий український співак, громадський діяч. Герой України (посмертно). У репертуарі А.Солов’яненка 17 оперних партій, безліч арій, романсів, народних пісень.
«Чорнії брови, карії очі, Темні як нічка, ясні як день, Карії очі - чарі дівочі! Де ви навчились зводить людей.» («Чорнії брови, карії очі» , слова: К.Дмитрашко).
Розгорнути