chrome firefox opera safari iexplorer

Криворізький історико-краєзнавчий музей

  • Дніпропетровська обл., 50099, м. Кривий Ріг, вул. Каунаська, 16
  • (0564) 903759
  • щоденно крім понеділка з 9.00 до 17.30
  • • для дорослих – 3.00 грн. • для дітей, учнів, студентів – 2.00 грн.
Про музей:

Заснований у 1960р. В фондах музею налічується 59 тис. музейних предметів, серед яких: природні та археологічні колекції, етнографічні та нумізматичні матеріали, твори образотворчого та народно-прикладного мистецтва, фтор та документальні джерела з історії Криворіжжя ХIХ-ХХ ст.

Експозиція музею (800 м. кв.) висвітлює природу місцевого краю, історію Криворіжжя від кам’яної доби до сьогодення. Щорічно організуються виставки історичного та мистецтвознавчого характеру.

12 липня

Інші дати
Народився Петро Тронько
(1915, с.Заброди Харківської обл. - 2011) - історик, академік, державний діяч. Сприяв створенню Музею народної архітектури та побуту в Пирогові, відновленню Золотих воріт, Михайлівського Золотоверхого та Успенського соборів у Києві; керував роботою над створенням 26-томної "Історії міст і сіл Української РСР".
Розгорнути
День Святих апостолів Петра і Павла
«Як на Петрів день спека, то на Різдво мороз. Коли на Петра сльота, влітку буде багато болота». (Народні прикмети)
Розгорнути
Народився Антін Синявський
1866, м.Біла Церква - 1951) – український  політичний і громадський діяч, історик, економіст, педагог. Автор праць «Економічний район та економічний ландшафт», «Близький Схід і Україна» та ін.  
Розгорнути
Народився Олександр Мельников
(1889 , м. Мезень, Росія - 1958) - український хірург і онколог, займався лікуванням захворювань черевної порожнини, газової інфекції тощо.
Розгорнути