chrome firefox opera safari iexplorer

Музей культури села Поташні та галерея Прокопа Колісника

  • 24461, Вінницька обл.,Бершадський р-н, с. Поташня, вул. Головна,66
  • (04352) 56-185
  • щоденно з 900-1800, вихідний – субота, понеділок
    Обідня перерва з 12.00 до 13.00
  • Вхід в музей безкоштовно
Про музей:

Будинок музею культури села Поташня та Галереї Прокопа Колісника побудований в кінці 18ст. (близько 1776р.) у вишуканому класичному стилі.

У 2004 році з ініціативи та за проектом художника П.М.Колісника було створено музей культури села та Галерею Прокопа Колісника. Звання народного музей отримав у 2007році.
У музеї зібрані унікальні речі, що є свідками історії, живописні твори славного і талановитого земляка – Прокопа Колісника.

Музей культури села та Галерея Прокопа Колісника є центром культурного та мистецького життя району та області. Щорічно з 2004 року у Поташні проводиться мистецький пленер «Поташня – чарунка Поділля».

26 серпня

Інші дати
Олександр Анохін
1882 –  – лікар, розробив систему фізичного виховання в школах, яку виклав у праці «Природна система фізичних вправ. Руська система гімнастики». Перший власник офіційного диплома «Тренер з важкої атлетики» (1908). Голова оргкомітету І Російської олімпіади (1913 р., м. Київ).
Розгорнути
25 серпня відзначають:
  • День авіації України.
Розгорнути
Народився Василь Юрчак
(1876, м. Скали, Тернопільська область – 1914) – визначний драматичний актор галицької сцени кінця 19 – початку 20 ст.
«Хто має від Бога дар і не користується ним — злодій є.» (Данило Туптало)
Розгорнути
Народився Дмитро Дяченко
(1887 – 1942) – український архітектор, майстер необароко, один із засновників українського стилю. Серед його робіт - комплекс Української сільськогосподраської академії, корпуси інститутів ветеринарії, тваринництва, Торговельної академії в Києві.
Розгорнути

Новини Дивитися всі