chrome firefox opera safari iexplorer

Народний меморіально-художній музей Ф.П.Решетнікова

  • 52064, Дніпропетровська обл., Дніпропетровський район, с.Сурсько-Литовське, вул.Шкільна, 35, середня школа
  • щоденно з 9.00 до 17.00
    Вихідні: субота, неділя
  • безкоштовно
Про музей:

Заснований в 1990р. як музей на громадських засадах. Звання народного присвоєне в 1997 р. З 2009 р. як музей на громадських засадах. Звання народного присвоєне в 1997 р.

З 2009 р. музей отримав статус комунального закладу культури Сурсько-Литовської сільської ради. Площа – 133 кв.м. Зберігається 350 музикальних предметів – картини і матеріали про життя та творчість художника Ф.Решетнікова, який народився в цьому селі. Це своєрідна сільська картинна галерея творчості одного художника-земляка.

25 липня

Інші дати
Аркадій Сорока
1921 – народний художник України. Працював у жанрах натюрморту, пейзажу, портрета. Автор батальних діорам, жанрових та історичних картин.
Розгорнути
Народився Юліан Кулаковський
(1855, Литва – 1919) – історик, археолог, Фахівець з історії Північного Причорномор'я, Візантії, Стародавнього Риму. Проводив археологічні дослідження античних пам»яток півдня України (Ольвія, Пантікапей). Автор 3-томника «Історія Візантії».
І тільки Рим один до Риму міг рівнятись, І Риму одного міг тільки Рим жахатись. Було бо писано у книзі судьбовій, Щоб скрізь підносив він тріумфу горді брами, Законом для землі поставив присуд свій, А серця мужністю зрівнявся з небесами! (Микола Зеров)
Розгорнути