chrome firefox opera safari iexplorer

Народний меморіально-художній музей Ф.П.Решетнікова

  • 52064, Дніпропетровська обл., Дніпропетровський район, с.Сурсько-Литовське, вул.Шкільна, 35, середня школа
  • щоденно з 9.00 до 17.00
    Вихідні: субота, неділя
  • безкоштовно
Про музей:

Заснований в 1990р. як музей на громадських засадах. Звання народного присвоєне в 1997 р. З 2009 р. як музей на громадських засадах. Звання народного присвоєне в 1997 р.

З 2009 р. музей отримав статус комунального закладу культури Сурсько-Литовської сільської ради. Площа – 133 кв.м. Зберігається 350 музикальних предметів – картини і матеріали про життя та творчість художника Ф.Решетнікова, який народився в цьому селі. Це своєрідна сільська картинна галерея творчості одного художника-земляка.

5 червня

Інші дати
Степан Сабадаш
1920 – український композитор, диригент, музикант, хормейстер. Пісні: «Очі волошкові», «Пісня з полонини», «Осінь» та ін.
Розгорнути
Володимир Підвисоцький
1857 –  фундатор української школи патофізіологів, ендокринолог, імунолог, мікробіолог. Автор версії про вірусну природу онкологічних захворювань.
Розгорнути
Народився Михайло Яловий (псевдонім – Юліян Шпол)
(1895, с.Дар-Надежда, нині - Харківська область – 1937), український поет, прозаїк, драматург. Автор збірки поезії «Верхи», роману «Золоті лисенята».
Земле моя, Сумом моїм заповитая, Теплоснажная, Стражданням закрижанена, В тобі – осталена – Дрижить Струна моя. (Михайло Яловий)
Розгорнути