chrome firefox opera safari iexplorer

Біля Почаєва для прочан облаштують автостоянку

24 лютого 2012 о 13:45

У Кременецькому районі на Тернопільщині збудують автостоянку для транспорту прочан, які відвідують Почаївську Лавру.

Про це заявив голова Тернопільської облдержадміністрації Валентин Хоптян під час робочої поїздки у Кременецький район, – повідомили 24 лютого в прес-службі ТОДА.

«Велика кількість людей відвідує Почаївську лавру, а спеціалізованої стоянки для автотранспорту немає. Для облаштування такої стоянки ми хочемо виділити невелику земельну ділянку біля с. Затишшя Кременецького району», – зазначив Валентин Хоптян.

Стоянка буде розташована за 1,5 км від Почаєва. За словами голови облдержадміністрації, планується також облаштування автобусної зупинки й спеціальний автобус, який доставлятиме прочан від автостоянки до лаври.

Джерело: ZIK
Розділи: Суспільство

12 травня

Інші дати
12 травня відзначають:
  • День матері в Україні.
  • Всесвітній день медичних сестер.
  • Міжнародний день запобігання синдрому хронічної втоми.
Розгорнути
Федір Моргун 
1924 – український державний і громадський діяч, учений-агроном, письменник і публіцист.
 
Розгорнути
Іван Марчук
1936 – український живописець, лауреат Шевченківської премії. Один із 100 геніїв світу.
Розгорнути
Варвара Адріанова-Перетц 
1888 – український і російський літературознавець, фольклорист, мовознавець, текстолог, бібліограф, педагог. Дослідниця давньоруської літератури, зокрема «Слова о полку Ігоревім» та інших пам’яток ХІ–ХVI cт.
Розгорнути
Народилася Софія Окуневська-Морачевська
(1865, с.Довжанка Тернопільська область – 1926) – перша жінка-лікар в Австро-Угорщині, українська громадська діячка.
«Від Софії пішло мені те світло, за яким я так тужила, невиразно мріла». (Ольга Кобилянська)
Розгорнути

Новини Дивитися всі