chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві запрацювало перше в Україні вертолітне таксі

26 червня 2012 о 08:55

З понеділка, 25 червня, у Києві запрацювало перше в Україні вертолітне таксі. Запустили його авіакомпанія «Ютейр України» і ТОВ «Амадеус Ко», які отримала 2,18 гектара під будівництво вертолітного майданчика на Парковій алеї.

Таксі виконує перельоти на двомоторних вертольотах Eurocopter по вже існуючих маршрутах, а також індивідуальні перельоти з погодинною оплатою. П'ятимісний борт машини розвиває швидкість 300 км/г.

Долетіти з Києва до Борисполя і назад можна буде за 15 хвилин. Також можливі маршрути в аеропорт «Жуляни», в Канів, індивідуальні перельоти в Одесу, Харків, Львів та інші міста України.

Вартість години польоту складає 2,5 тис. євро без урахування ПДВ.

Нагадаємо, перед початком фінальної частини Євро-2012 на Парковій дорозі в Києві відкрили вертолітний майданчик — центр адміністративно-ділової авіації.

Джерело: ТСН
Розділи: Суспільство

3 липня

Інші дати
Дмитро Волков
1925 –  український фізик-теоретик. Відкривач теорій суперсиметрії та супергравітації. Першим сформулював поняття суперпростору й розробив теорію голдстоунівських частинок і калібровочних ферміонів (1974).
Розгорнути
День пам'яті князя Святослава Ігоревича (Хороброго)
(бл.  935 –972). Великий князь київський Святослав Ігоревич за часи свого князювання з 945 по 972 роки, завдяки вдалим військовим походам, значно розширив територію Київської Русі. Історик М. М. Карамзін назвав Святослава  «Олександром (Македонським) давньої Русі».  
«Іду на ви !» (Святослав І Хоробрий)
Розгорнути
Народився Богодар Которович
(1941, Польща – 2009) - український скрипаль, диригент, один із засновників сучасної української скрипкової школи. Фундатор та беззмінний художній керівник Державного камерного ансамблю «Київські солісти».Народний артист України
Розгорнути