chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві таксі доводиться чекати по півтори години

12 липня 2012 о 09:00

У Києві викликати таксі стало дуже проблематично. Машини доводиться чекати по півтори години, а диспетчери вимагають додатково 20 грн за те, щоб швидше знайти авто.

За словами експертів, усі претензії до водіїв можна було б пред'являти, якби був закон, який регулює даний ринок, пише «Сегодня».

«Колл-центри, в які телефонують кияни, тільки приймають замовлення і викладають їх на єдиний сервер, звідки його може взяти будь-який нелегал. Вони отримують 12% від кожної поїздки, а тому залучають клієнтів низькими тарифами. Колл-центр ні за що не несе відповідальності», — сказав співголова робочої групи КМДА з врегулювання ринку таксі Андрій Антонюк. 

Закон, який зможе впорядкувати цей ринок, вже написаний і зараз проходить експертизу. Планується, що на розгляд Ради він потрапить у вересні, розповів глава транспортної комісії Київради Дмитро Олійник.

Якщо його приймуть, то влада зможе ставити умови таксистам за якістю перевезень, ціні проїзду, кваліфікації водіїв, а ДАІ зможе контролювати машини з «шашечками».

Джерело: ТСН
Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути