chrome firefox opera safari iexplorer

Навіщо «куряча мафія» раптом почала Шевченком перейматися?

24 травня 2017 о 11:58

На правах реклами низка телеканалів розповідає, як менеджери та друзі «курячої мафії» з «Нашої Ряби» на Черкащині почали раптом «боротися» за визнання об’єктом Світової спадщини ЮНЕСКО Чернечої гори й Шевченківського національного заповідника, збираючи підписи місцевих жителів.

Палкими прихильниками Шевченка виявилися ті колишні депутати Черкаської обласної ради від Партії регіонів, які свого часу аплодували Януковичу-Тулубу-Герман за перетворення Музею Кобзаря на «бізнес-офіс російського банку», за будівництво біля могили Шевченка ЗА БЮДЖЕТНІ КОШТИ найдорожчого в світі вертодрому для Януковича, яким тепер користується лише власник «Нашої Ряби» Юрій Косюк...

І найголовніше: «борються» за спадщину ЮНЕСКО ті «курятники», які біля Канева своїм смородом «вбивають» не лише селян усього Канівського району, а й туристів, що приїздять поклонитися нашому духовному Батьку!

Отож, пропоную збирачам підписів з «курячої мафії» спочатку звільнити це унікальне місце від викидів і жахливого смороду своїх підприємств і таким чином зробити можливим БОДАЙ ВІДВІДУВАННЯ САКРАЛЬНОГО ШЕВЧЕНКІВСЬКОГО ЗАПОВІДНИКА!

А ще – непогано було би викупити цей вертодром, яким, як відомо, нині користуються лише «курячі олігархи», і утримувати його за кошти фірми, а зекономлені бюджетні кошти пустити на утримання заповідника та завершення будівництва Шевченківського центру у Каневі.

А взагалі, принагідно нагадаю, що збір підписів за визнання об’єктом Світової спадщини ЮНЕСКО Чернечої гори – ідея зовсім не нова, а має бодай 28-річну історію… Адже МОГИЛА ТАРАСА ШЕВЧЕНКА І ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЗАПОВІДНИК з 1989 року є в офіційному переліку 15 українських обʼєктів-кандидатів на включення до списку Всесвітньої спадщини!

Микола Томенко, лідер Громадського руху «Рідна країна»

Розділи: Політика

7 квітня

Інші дати
7 квітня відзначають:
  • Всесвітній день здоров’я.
  • День геолога.
Розгорнути
Василь Василько (Міляєв)
1893 –  український режисер, актор, театрознавець, педагог, народний артист СРСР.  
Розгорнути
Благовіщення Пресвятої Діви Марії
Бог у цей день благословляє всі рослини. Благовіщення без ластівок - холодна весна
Розгорнути
Народився Олександр Богомазов
(1880, смт. Ямпіль Сумська область - 1930) - український художник, видатний представник і теоретик українського/російського художнього авангардизму.
«Мистецтво – безкінечний ритм, художник – його чуттєвий резонатор». (Олександр Богомазов).
Розгорнути
Народився Омелян Пріцак
(1919, с.Лука Львівська область - 2006) - український історик, мовознавець, організатор української науки у світі, засновник і довголітній директор Українського наукового інституту Гарвардського університету.
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...