chrome firefox opera safari iexplorer

20 березня – Міжнародний день щастя

20 березня 2020 о 05:34
vinnitsaok.com.ua

У червні 2012р. ООН своєю резолюцією визначила щастя та благополуччя як загальнолюдські цінності й запропонувала всім державам-учасницям, міжнародним організаціям, інститутам громадянського суспільства докластися до економічного зростання, сталого розвитку, викорінення  бідності, а отже — забезпеченню щастя всіх народів. 

Минулого року журнал «Форбс» до Дня щастя оприлюднив «десятку» найщасливіших країн світу, сформовану за підсумками дослідження, зробленого Інститутом щастя (уявляєте – є й такий!).

Перелік виглядав так: Фінляндія, Норвегія, Данія, Ісландія, Швейцарія,  Нідерланди, Канада, Нова Зеландія, Швеція, Австралія.

Напевне, протягом року він не зазнав суттєвих змін. Зрештою, навряд чи до нього вже увійшла  Україна.  Але сподіваємося, що неодмінно настане час, коли наша рідна країна посяде у рейтингу найщасливіших належне їй місце, а українці та українки впевнено скажуть: «Ми – найщасливіші  люди!»

Нині ж, позаяк особисте відчуття щастя великою мірою, дякувати Богові, залежить від нас самих, пропонуємо вашій увазі кілька порад, як робитися щасливими.

Прокидайтеся раніше!

 Прогуляйтеся протягом бодай 30 хвилин між 6 і 10 ранку.  Чудово, якщо маєте собаку, який вас покличе його вигуляти. Але якщо й не маєте собаки – вигуляйте себе!

Науковці з Оксфордського університету вважають, що   депресія чи й просто поганий настрій нерідко виникають внаслідок нестачі сонячного світла.

Правильно харчуйтеся!

Цінувати власне здоров’я – одна із запорук щасливого самовідчуття. 

Не звертайте уваги на  неприємності!

Дрібні «уколи долі» не повинні затьмарювати ваш обрій. Робіть висновки з помилок і рухайтеся далі!

Спілкуйтеся з приємними вам людьми!

Стрес дуже добре знімати спілкуванням. З друзями, колегами за зацікавленнями, словом -  з тими, від присутності кого у вашому житті стає тепліше.

Обіймайтеся!

Обніматися не лише приємно, а й корисно: ваш організм реагує на оьбійми інтенсивнішим вироблення протистресового гормону.

Присвячуйте час хоббі!

Навіть якщо улюблена справа «відвідуватиме» вас протягом години чи боджай півгодини на день – життя суттєво покращиться!

Не відкладайте  складне «на потім»!

Якщо вам треба зробити якусь  складну, чи й навіть не вельми приємну, справу – зробіть її якомога швидше. Інакше почуття невиконаного заважатиме вашому поступові.

Робіть добрі справи!

Благодійництво, волонтерство, навіть проста допомога тим, хто її потребує, суттєво покращує настрій і дарує відчуття задоволення собою й життям.

Беріть відповідальність на себе!

Не очікуйте, що хтось вирішить проблему замість вас. Не чекайте сторонньої допомоги. Дійте! Так роблять щасливі люди.

Як виявляється, багато чого в наших силах.

Отже, будьмо щасливими!

«Рідна країна»

 

 

Розділи: Суспільство

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути