chrome firefox opera safari iexplorer

У суботу визначать переможця національного відбору на Євробачення

24 лютого 2011 о 12:16

Цієї суботи, 26 лютого, відкриється головна інтрига цього року – хто ж поїде від України на конкурс «Євробачення-2011» в Німеччину.

Після завершення національного відбору, що розпочався в серпні минулого року, до фіналу увійшло 19 виконавців: Олексій Матіас, Злата Огнєвіч, Міка Ньютон, Джамала, EL Кравчук, Едуард Романюта, Дар’я Медова, Віталій Галай, Анастасія Приходько, гурт «Bahroma», Владислав Левицький, Денис Повалій, Шаніс, гурт «Жемчуг», Іван Березовський, Тетяна Воржева, Олена Корнєєва, тріо «Zакльопки», Міла Нітіч.

Як повідомив заступник генерального директора НТКУ Валід Арфуш, жеребкування порядку виступу українських фіналістів відбудеться в п’ятницю, 25 лютого, під час ток-шоу «Шустер Live».

У суботу, 26 лютого, о 20:30 в прямому ефірі Першого Національного відбудеться фінальна частина національного відбору на конкурс «Євробачення-2011», де буде обрано учасника, який представлятиме Україну на Пісенному конкурсі в Німеччині.

Послухати пісні конкурсантів он-лайн можна тут. 

31 січня

Інші дати
Народився Володимир Перетц
(1870-1935) – український філолог, дослідник і видавець численних пам’яток давньої української літератури та української творчості. Був не лише істориком і видатним теоретиком літератури, але й організатором українського наукового життя та ініціатором багатьох наукових починань.
Розгорнути
Народився Олександр Динник
(1876, м.Ставропіль, Росія – 1950) – український вчений, засновник визнаної у світі наукової школи в галузі теорії пружності.
Розгорнути
Народилася Валентина Гризодубова
(1909, м. Харків - 1993) – льотчиця, учасниця рекордного жіночого перельоту 1938 р. з Москви на Далекий Схід. Герой Радянського Союзу (перша з жінок).
Розгорнути

Новини Дивитися всі