chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві розпочали полювання на торговців пролісками

22 січня 2011 о 11:01

Через теплу зиму у Криму вже розцвіли проліски, чим скористалися браконьєри — вони збирають рідкісні квіти й везуть на продаж у столицю. У зв'язку з цим столична міліція розпочала операцію «Первоцвіт», повідомив Кievpress.net директор Київського еколого-культурного центру Володимир Борейко.

«Біля виходів з метро з'явилися торговці з першими пролісками. Рослини ще маленькі, без листочків. Крім пролісків, у столицю із Криму везуть так звану кримську фіалку — невелика рослина з рожево-фіолетовими квітками. Це дуже рідкісна рослина, занесена до першої категорії Червоної книги. На півострові цей вид зустрічається тільки в одному місці, і з кожним роком його стає усе менше», — сказав Борейко.

Операція «Первоцвіт» у Києві проводиться вже упродовж 7 років. У результаті чого кількість рідкісних рослин, які продають незаконно, з 5 мільйонів зменшилася приблизно до 50-70 тисяч.

За словами Борейка, допомогти боротися із браконьєрами можна, вчасно сповіщаючи про факти незаконної торгівлі дільничних, міліціонерів у метро або патрульних.

Джерело: pravda.com.ua
Розділи: Довкілля Здорова

23 липня

Інші дати
День преподобного Антонія Печерського
(бл 982 – 1073)святий Православної церкви, церковний діяч Київської Русі, засновник Києво-Печерського монастиря і будівничий Свято-Успенського собору.  
«Приходь до своєї віри добрими справами» (Феодосій Печерський)
Розгорнути
День пам’яті Памво Беринди
(між 50-70 роками 16 ст., смт. Єзупіль, Івано-Франківська область – 1632) – український культурний діяч, лексикограф, видавець. Найвизначніша праця – перший друкований українский словник ««Лексикон словенороський» 1627 року, який став цінним посібником при читанні українських, російських і білоруських пам'яток, писаних церковнослов'янською мовою.  
Розгорнути