chrome firefox opera safari iexplorer

ЄС хоче розвивати кримський туризм

21 квітня 2011 о 17:15

Європейський Союз упродовж найближчих трьох років планує реалізувати в Криму і Севастополі проект з підтримки розвитку туризму загальною вартістю 5 млн. євро.

Про це  повідомили в курортно-інформаційному центрі АРК.

Мета проекту — сприяти в диверсифікації туризму в Криму і Севастополі, створення привабливого турпродукта, заснованого на використанні унікального потенціалу автономії.

Проект складається з 3-х блоків заходів: інституційний розвиток, покращення якості сервісу і управління туристичними об`єктами, диверсифікація і підвищення привабливості туристського продукту.

В рамках першого блоку Євросоюз спільно з Міністерством курортів і туризму Криму планує створити єдиний, регулярно оновлюваний онлайн-каталог туристичних визначних пам`яток Криму, турпродуктів і послуг, об`єктів розміщення. Також ЄС має намір сприяти в розробці не менш як 4 комплексних планів розвитку туризму для міст з населенням менш як 100 тис. жителів. Крім того, Євросоюз планує підтримати створення Кримського альянсу туристичних асоціацій і надати підтримку існуючим асоціаціям і бізнес-кластерам.

У рамках другого блоку передбачається створити Центр розробки навчальних програм і координації навчальних заходів для розвитку туризму в Криму, провести навчальні заходи для працівників туристичного сектора і суміжних галузей.

Третій, найбільший блок, спрямований на підвищення якості кримського турпродукту. Зокрема, ЄС сприятиме кримській владі в розробці 10-річного плану реформування рекреаційної галузі, в створенні не менш як 4 привабливих туристичних пакетів, у розробці 5-річного плану оснащення Криму туристичними покажчиками. Крім того, Євросоюз розгляне можливість створення Фонду малих грантів для підтримки підприємств малого бізнесу в туристичному секторі.

Загальний бюджет проекту становить 5 млн. євро, з яких 3,4 млн. євро планується спрямувати на технічну допомогу, 1,5 млн. євро — на закупівлю необхідного устаткування, 50 тис. євро — на проведення моніторингу і оцінки ефективності проекту. Виконавець проекту буде визначений за підсумками тендеру, в якому можуть взяти участь як українські, так і зарубіжні компанії.

За словами ініціаторів цього проекту, він є одним із компонентів програми «Об`єднана ініціатива на підтримку розвитку Криму», що фінансується Євросоюзом.

За даними розробників, технічне завдання до проекту планується офіційно затвердити вже в травні, а початок реалізації проекту намічено на грудень 2011 – січень 2012 року.

 

31 березня

Інші дати
Микола Бокаріус
1869 – український вчений, один із засновників судової медицини. Першому в Україні було присвоєно звання заслуженого професора (1925). Єдиний в Україні Харківський науково-дослідний інститут судової експертизи носить ім’я його засновника – професора М.С. Бокаріуса.
Розгорнути
Борис Срезневський
1857 – російський і український метеоролог і кліматолог, професор, організатор метеорологічної служби в Україні, директор Київської метеорологічної обсерваторії.
Розгорнути
Корній Чуковський (Микола Корнейчуков)
(1882, м. Санкт-Петербург, Росія - 1969) – російський письменник, перекладач і літературознавець українського походження. Перекладач українських поетів (збірка «Молода Україна»), упорядник кількох видань російських перекладів Тараса Шевченка, автор нарису «Шевченко» (1911). Автор славнозвісних творів для дітей «Айболит», «Мойдодир», «Муха-Цокотуха» та ін.
«Поразительнее всего то, что широкие читательские массы России угадывали гениальность Шевченко даже сквозь плохие переводы, даже несмотря на цензурные бреши. Они так жадно хотели узнать, изучить его твор¬чество, в котором чувствовали столько родного, что требовали и требуют все новых изданий его «Кобзаря» в переводе на русский язык.» (Корній Чуковський).
Розгорнути
Народився Микола Міхновський
(1873, с.Турівка Полтавська область – 1924) – український політичний та громадський діяч, правник, публіцист, ідеолог державної самостійності України, автор славнозвісної брошури «Самостійна Україна».
«І нехай кожний з нас пам'ятає, що коли він бореться за народ, то мусить дбати за ввесь народ, щоб цілий народ не загинув через його необачність. Вперед ! Бо нам ні на кого надіятися і нічого озиратися назад». (Микола Міхновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...