chrome firefox opera safari iexplorer

У Житомирі пройшов конкурс краси серед вагітних

21 квітня 2011 о 14:19

Конкурс краси серед вагітних влаштували у Житомирі. Учасниці власним прикладом спробували довести, що вагітність – це особливий і найпривабливіший період у житті жінки. Деяким майбутнім мамам і термін вагітності у 36 тижнів не завадив пройтися подіумом і навіть станцювати.

Граційна хода, пряма спина й усмішка. Від професійних моделей їх відрізняє лише округлий живіт. Досі жодна з них не ходила подіумом.

Людмила – одна із шести конкурсанток. Вона чекає вже на четверту дитину. Малюк з’явиться на світ за місяць, але для матусі це не привід сидіти вдома.

Людмила Омецинська: «Лікарі кажуть: якщо мамі добре, добре і дитині. Якщо мама відчуває позитивні емоції, то і дитина буде їх відчувати. А щодо фізичної нагрузки, дома ми не менше втомлюємось з мисками і тарілками».

Здоров'я матусь важливіше за будь-які змагання. Медики будь-якої миті готові прийти на допомогу. Але учасниці запевняють, що анітрохи не хвилюються, бо до конкурсу ставляться як до приємної події. Малюкам, яких носять під серцем, конкурс теж подобається.

Надія Граф, конкурсантка: «Довольно спокойно. Вот на последний выход, на спортивный, он по-спортивному себя вёл, а сейчас уже, как полагается, всё тихо и мирно».

Ольга Савицька, конкурсантка: «Я не вважаю це змаганням, бо всі дівчата гарні, веселі позитивні, у кожної є своя родзинка. Всі ми в однаковому положенні, тому для мене це просто участь у такому приємному конкурсі».

Окрім показу краси вагітних конкурс поставив собі за мету й інше завдання — провести благодійний аукціон. На ньому продавали дитячі картини, вихованців місцевого сиротинця «Малятко». Саме туди й надішлють зібрані кошти.

2 жовтня

Інші дати
2 жовтня відзначають:
  • Міжнародний день соціального педагога.
  • Міжнародний день ненасильства.
Розгорнути
Богдан Стельмах 
1943 – український поет. Його вірші «Перший сніг», «Пшеничне перевесло», «Колиска вітру», «Запроси мене у сни», «Тільки раз цвіте любов» з музикою Івасюка й Білозіра стали загальнонаціональними шлягерами у виконанні гуртів Ватра, Океан Ельзи та Плач Єремії, виконавців Руслани й Олександра Пономарьова, Софії Ротару і Василя Зінкевича.
Розгорнути
Михайло Жук
1883 – український живописець, майстер станкової грамоти та кераміки. Автор робіт «Дівчина в кріслі», «Гуцул», «Портрет батька», хрестоматійних портретів М. Вороного, Г Нарбута, О. Мурашка.
Розгорнути
Михайло Іванов
1871 – український учений-тваринник, педагог, засновник експериментальних зоотехнічних станцій у заповіднику Асканія-Нова.
Розгорнути
Народився Йосип Бокшай
(1891, с. Кобилецька Поляна Закарпатської області. - 1975) - український живописець, майстер пейзажу. Спільно з А. Ерделі вперше на Закарпатті організував художню школу. Автор картин "Озеро в горах", "Синевир", "Полонина Рівна", "Зустріч на полонині"
Розгорнути
Народився Денис Січинський
(1865 - 1909) – композитор і хоровий диригент, перший професор музики у Галичині, музично-громадський діяч, педагог.
Розгорнути
Народився Іван Багряний
(1907 – 1963), український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч. Автор романів «Сад Гетсиманський», «Тигролови», поеми «Гуляй-Поле». Лауреат Державної премії імені Тараса Шевченка (посмертно).
«Перейшов усі світи я — Є прекрасних мов багато, Але п е р ш о ю, як Мати, Серед мов одна лиш ти є. Ти велична і проста. Ти стара і вічно нова. Ти могутня, р і д н а м о в о ! Мово — пісня колискова. Мова — м а т е р і у с т а.» («Рідна Мова», 1937)
Розгорнути