chrome firefox opera safari iexplorer

До Дня Незалежності у Львові висадять квітковий прапор України

24 червня 2011 о 11:40

"У нас є ще 10 000 резервних саджанців. Вони передбачені на обслуговування Личаківського, Сихівського, Франківського та Галицького районів», — повідомив директор ЛКП «Зелений Львів» Ігор Бабій, повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

У Залізничному районі, до прикладу, висадили 16 866 квітів, у Шевченківському районі висаджували спірею, гейхеру бегонію, сальвію, чорнобривці, цинерарій, пеларгонію. Великі квітники були засаджені на кільці Чорновола та Варшавської – 334,8кв.м, кільці Чорновола-Липинського – 228, 7 кв.м. В загальному 13 534 квітки – однорічні та 969 – багаторічні.

У Галицькому районі висаджено 59 250 квітів тільки на газонах та клумбах. До того ж 129 підвісних конструкцій, 79 гранітних ваз, 4 композиції на газонах.

«Наше місто щороку змінюється на краще. Ми стараємось максимально прикрасити Львів квітами, аби ще більше підкреслити мальовничість міста, його чарівність. До дня Незалежності хочемо висадити ще герб та прапор України біля пам’ятника Шевченкові», — розповіла голова Галицької районної адміністрації Ірина Маруняк.

За кошти суб’єктів підприємницької діяльності висаджено три квіткові логотипи, а також вазон у формі черевичка на проспекті Чорновола. Найближчим часом будуть облаштовані 2 нові клумби біля супермаркету «Арсен» на проспекті Чорновола.

 

2 жовтня

Інші дати
2 жовтня відзначають:
  • Міжнародний день соціального педагога.
  • Міжнародний день ненасильства.
Розгорнути
Богдан Стельмах 
1943 – український поет. Його вірші «Перший сніг», «Пшеничне перевесло», «Колиска вітру», «Запроси мене у сни», «Тільки раз цвіте любов» з музикою Івасюка й Білозіра стали загальнонаціональними шлягерами у виконанні гуртів Ватра, Океан Ельзи та Плач Єремії, виконавців Руслани й Олександра Пономарьова, Софії Ротару і Василя Зінкевича.
Розгорнути
Михайло Жук
1883 – український живописець, майстер станкової грамоти та кераміки. Автор робіт «Дівчина в кріслі», «Гуцул», «Портрет батька», хрестоматійних портретів М. Вороного, Г Нарбута, О. Мурашка.
Розгорнути
Михайло Іванов
1871 – український учений-тваринник, педагог, засновник експериментальних зоотехнічних станцій у заповіднику Асканія-Нова.
Розгорнути
Народився Йосип Бокшай
(1891, с. Кобилецька Поляна Закарпатської області. - 1975) - український живописець, майстер пейзажу. Спільно з А. Ерделі вперше на Закарпатті організував художню школу. Автор картин "Озеро в горах", "Синевир", "Полонина Рівна", "Зустріч на полонині"
Розгорнути
Народився Денис Січинський
(1865 - 1909) – композитор і хоровий диригент, перший професор музики у Галичині, музично-громадський діяч, педагог.
Розгорнути
Народився Іван Багряний
(1907 – 1963), український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч. Автор романів «Сад Гетсиманський», «Тигролови», поеми «Гуляй-Поле». Лауреат Державної премії імені Тараса Шевченка (посмертно).
«Перейшов усі світи я — Є прекрасних мов багато, Але п е р ш о ю, як Мати, Серед мов одна лиш ти є. Ти велична і проста. Ти стара і вічно нова. Ти могутня, р і д н а м о в о ! Мово — пісня колискова. Мова — м а т е р і у с т а.» («Рідна Мова», 1937)
Розгорнути