chrome firefox opera safari iexplorer

У Харкові продірявили найбільший у світі прапор України

20 серпня 2011 о 19:06

У суботу, 20 серпня об 11.00 у Харкові представники УНП винесли прапор розміром 45 на 30 метрів на початок площі Свободи, на місце навпроти облдержадміністрації. представники певної політичної сили двічі продірявили його.

Жовто-синє полотнище вважається найбільшим у світі прапором України. Його пошила вдова шахтаря, пенсіонерка з Донецька.

З боку пам'ятника Леніну винесли інший прапор, більший за розміром. Він належить домінуючій тут політичній партії. Їх прапор  зайняв більшу частину площі.

Його розміри значні: 70 на 50 метрів. У неділю представники цієї партії хочуть побити рекорд вдови шахтаря і зі своїм прапором увійти в Книгу рекордів України.

У зв'зку із намаганнями зашкодити розгортанню прапора, між двома учасниками зібрань виникла бійка, в результаті якої найбільший прапор України двічі пошкодили ножем.

Нагадаємо, 14 серпня в Івано-Франківську біля пам'ятника Івана Франка також пройшла акція "Рідний прапор нас єднає", під час якої розгорнули найбільший у світі прапор України.

Більше читайте тут

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути