chrome firefox opera safari iexplorer

Коні міліції на Хортиці помирають з голоду

16 червня 2011 о 09:19

Природозахисники поскаржилися Міністерству внутрішніх справ та Генеральній прокуратурі на жорстоке поводження з тваринами на острові Хортиця. Працівники кінної міліції запорізького острова не дбають про своїх коней, через що троє з них уже померли.

«Протягом останнього часу там загинуло троє коней. Тварини нічим не хворіли, а помирали виключно через халатне ставлення працівників до їхнього утримання та піклування. Зимою коней практично не годували: вони їли двічі на день мізерну кількість сіна. Тварини дуже сильно виснажені. Людей, які намагаються їх погодувати, грубо виганяють з території», — йдеться у зверненні природозахисників до запорізького мера Олександра Сіна.

Волонтери сфотографували кількох коней. При цьому вони додають, що на фотографіях – найбільш здорові тварини, а інших навіть не виводять зі стійл.

Природозахисники нагадують, що таке поводження з тваринами є порушенням Закону України «Про жорстоке поводження з тваринами» та карається штрафом у 50 неоподатковуваних мінімумів чи позбавленням волі строком до шести місяців.

Волонтери пропонують усім небайдужим підписати петицію проти жорстокого поводження з кіньми.

Майя Заховайко, «Рідна країна»

Фото надані Запорізькою молодіжною організацією «Служба захисту тварин»

16 квітня

Інші дати
Феодосій Федченко
1911 –  український метролог, фізик-експериментатор. Створив найточніший маятниковий годинник – астрономічний годинник Федченка (АГФ), яким оснащено більшість обсерваторій, станцій метро і телецентрів країн колишнього СРСР.
Розгорнути
Народився Борис Возницький
(1926, с. Ульбарів Рівненської обл. - 2012) - український мистецтвознавець, академік Української академії мистецтв, Герой України, лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка, заслужений працівник культури України та Польщі, президент Українського національного комітету Міжнародної ради музеїв (ІСОМ), доктор honoris causa.
Розгорнути
Народилася Христина Алчевська (Журавльова)
(1841, м.Борзна Чернігівська область – 1920) - український педагог, організатор народної освіти, популяризатор української мови, народної пісні, творчості Тараса Шевченка. У своїй садибі у Харкові у 1899 році встановила перший у світі пам»ятник Тарасу Шевченку.
«Людина, яка в час масової безграмотності, працю задля просвіти народу зробила девізом свого життя і залишилася вірною тому девізові”. (Микола Сумцов про Христину Алчевську)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...