chrome firefox opera safari iexplorer

МЗС відмовилося від Спритка і Гарнюні

09 червня 2011 о 00:09

Міністерство закордонних справ не використовуватиме мультиплікаційні персонажі Спритко і Гарнюня для іміджевих кампаній.

Про це повідомляє видання Українська правда із посиланням на главу департаменту інформаційної політики МЗС Олега Волошина.

У відповіді Волошина на запит Інституту масової інформації, текст якого має у своєму розпорядженні УП, сказано, що таке рішення ухвалили після громадського обговорення.

«За підсумками широкого громадського обговорення стратегії, яке пройшло за ініціативою МЗС, Міністерство не планує використовувати ці символи при реалізації іміджевих проектів за бюджетні кошти. Водночас, МЗС не заперечує проти їх використання під час заходів іміджевого характеру, які фінансуються з інших джерел», — сказано в документі.

Крім того, Волошин підкреслив, що Спритко і Гарнюня не є офіційними символами України, але можуть використовуватися як сувенірна продукція.

Він також звертає увагу, що ці мультиплікаційні персонажі не використовуватимуться у контексті Чемпіонату Європи з футболу 2012 року: «... Ці персонажі не мають жодного відношення до проведення Євро-2012».

Як повідомлялося, 24 березня стало відомо, що Україну позиціонуватимуть як «відкрита держава» згідно зі Стратегією позиціонування країни за кордоном, розробленою на замовлення МЗС.

Волошин повідомив, що даний проект коштував близько $100 тис., а реалізація стратегії здійснюватиметься впродовж довгого часу із залученням коштів приватних інвесторів.

У рамках стратегії створений логотип бренду Ukraine з етнічними мотивами і слоганом Ukraine. Moving in the fast lane (Україна. Рухаючись по швидкісній смузі). Крім того, створені мультиплікаційні персонажі Спритко і Гарнюня, які можна буде використовувати у якості сувенірної продукції.

Стратегія передбачає інформаційні кампанії Ukraine. Beautifully yours за участю відомих українських жінок, які познайомлять Європу з туристичним і культурним потенціалом України, і Україна надихає (створення фото і відеосюжетів про відомих і успішних у різних сферах людей, які за походженням українці). Стратегія складається з більш ніж 10 проектів, які покликані інформувати за кордоном про Україну і популяризувати її.

26 травня

Інші дати
1648 — Корсунська битва
битва між військами Речі посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками під Корсунем в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років. Внаслідок перемог під Жовтими Водами і Корсунем була знищена урядова армія Речі Посполитої на українських землях, створилися умови для утвердження української козацької держави (Гетьманщина).
Україно! Ти для мене диво! І нехай живе за роком рік, Буду, мамо, горда і вродлива, З тебе дивуватися повік... Ради тебе перли в душу сію, Ради тебе мислю і творю. Хай мовчать Америки й Росії, Коли я з тобою говорю. (Василь Симоненко)
Розгорнути
Народився Борис Грабовський
(1901, м. Тобольськ, Росія - 1966) - видатний вітчизняний фізик, син поета Павла Грабовського, творець першої в світі електронної системи передачі на відстань рухомого зображення. Побудував малолітражний гелікоптер, трикрилий планер, сконструював прилад для орієнтації сліпих, апарат для глухонімих.
Розгорнути

Новини Дивитися всі