chrome firefox opera safari iexplorer

Хуліганів під час Євро-2012 каратимуть впродовж доби

05 липня 2011 о 15:58

Українські суди під час Євро-2012 за скороченою процедурою розглядатимуть адміністративні правопорушення, скоєні особами під час масових спортивних чи культурних заходів. Відповідні норми ухвалила Верховна Рада України у законі №8426.

Зокрема, у скорочений строк — протягом доби — суд розглядатиме справи зазначеної категорії. Скоротили і строки оскарження рішень суду про притягнення до адміністративної відповідальності. З метою забезпечення своєчасного розгляду таких справ та виконання постанов запроваджується обов'язкове доправлення порушника до уповноваженого органу та скорочені строки затримання - до однієї доби.

Тримати затриманих осіб на території спортивних споруд будуть у спеціально обладнаних приміщеннях.
Одночасно суд отримав право забороняти порушникам спокою на стадіонах відвідувати масові спортивні або інші культурно-видовищні заходи на час проведення Євро-2012.

Закон також запроваджує скорочену процедуру розгляду справ про примусове видворення за межі України іноземців та осіб без громадянства, які вчинили правопорушення.

Закон вступає в дію з початком Євро-2012 і втрачає чинність через 30 днів після його закінчення.

3 червня

Інші дати
Народився Євген Петрушевич
(1863, м.Буськ, Львівська область – 1940), український громадсько-політичний діяч, президент Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР).
«…вже нині рекламуємо для себе нічо инше, як найсвятіше для кожного народу право на злученнє всіх українських земель в одну українську независиму державу і домагаємось прилучення всіх українських земель австро-угорської монархії до української держави». (Євген Петрушевич)
Розгорнути
Народився Костянтин Степанков
(1928, с. Печеськи, Хмельницька область – 2004) - український актор. Народний артист СРСР, лауреат Державної премії України імені О.Довженка.  
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...