chrome firefox opera safari iexplorer

Сьогодні в Україні — День жалоби

31 липня 2011 о 11:47

У зв’язку з аваріями, що сталися 29 липня 2011 року на шахтах «Суходільська-Східна» м. Суходільськ Луганської області та ім.В.М.Бажанова ДП «Макіїввугілля» Донецької області і призвели до людських жертв, Президент України Віктор Янукович оголосив неділю, 31 липня 2011 року, днем жалоби в Україні.

Про це повідомили у пресс-службі Президента України.

Цього дня буде приспущено Державний прапор України на будинках та спорудах органів державної влади, державних підприємств, установ і організацій на території України, закордонних дипломатичних та інших установ України.

Органам державної влади та іншим установам рекомендовано обмежити проведення розважально-концертних заходів, спортивних змагань, внести відповідні зміни до програм теле- та радіопередач.

За повідомленням МНС, станом на 6 год. 31 липня пошуково-рятувальні роботи завершено. На шахті «Суходільська-Східна» на Луганщині загинуло 26 гірників, 2 постраждало.

Крім того, за даними МНС, вилучено з-під завалів тіла загиблих гірників на шахті ім. Бажанова у Макіївці Донецької області.

Загинули 11 шахтарів та 4 — постраждали (3 гірників у стані середнього ступеня тяжкості госпіталізовано до лікарні м. Макіївка та 1 гірника у вкрай важкому стані госпіталізовано до лікарні м. Донецьк).

Пошуково-рятувальні роботи завершено.

1 квітня

Інші дати
Василь Тарновський (молодший)
1837 – громадський і культурний діяч, меценат. Допомагав Т. Шевченку, «Київській Старовині», Київському історичному музею. Створив унікальну збірку шевченкіани, велику колекцію козацько-гетьманської музейної й архівної старовини. Фундатор Музею українських старожитностей, який він подарував Чернігівському земству (нині Чернігівський державний історичний музей).
Розгорнути
Народився Микола Гоголь
(1809, с. Великі Сорочинці Полтавська область - 1852) - український та російський письменник, драматург, поет, історик, фольклорист.
«Знаете ли вы украинскую ночь? О, вы не знаете украинской ночи! Всмотритесь в нее. С середины неба глядит месяц. Необъятный небесный свод раздался, раздвинулся еще необъятнее. Горит и дышит он. Земля вся в серебряном свете; и чудный воздух и прохладно-душен, и полон неги, и движет океан благоуханий. Божественная ночь! Очаровательная ночь!» (Микола Гоголь)
Розгорнути

Новини Дивитися всі