chrome firefox opera safari iexplorer

Замість параду на День незалежності буде молебень

09 липня 2011 о 14:05

Президент Віктор Янукович заявляє, що параду в День Незалежності в Києві не буде, натомість буде молебень.

«Що стосується параду, напевно, він найбільше цікавить і хвилює людей. Ми порахували, що та підготовка, що була проведена для параду, була вкрай необхідна, щоб ми в наших Збройних силах мали в хорошому стані техніку, щоб вона була використана поки, слава Богу, в навчаннях...» — сказав він.

«Тому подальше фінансування буде зайвим, тому я міністрові оборони таку команду не давав», — сказав Янукович.

За його словами, «буквально вчора» йому «на стіл поклали всі розрахунки».

«З огляду на те, що це великі гроші, десятки мільйонів гривень, я вчора прийняв рішення — це так званий варіант створення святкової обстановки», — сказав Янукович.

«Звичайно, буде молебень за Україну за участю всіх конфесій», — сказав Янукович.

Він також сказав, що хотів би, щоб основні кошти на святкування були спонсорськими внесками.

23 червня

Інші дати
Народився Михайло Матусовький
(1915, м. Луганськ – 1990) – радянський поет. Автор текстів пісень: «На безымянной высоте», «С чего начинается Родина», «Подмосковные вечера» та ін.
Розгорнути
Народилася Анна Ахматова (Горенко)
(1889, м.Одеса – 1966) - російська поетеса, літературознавець, перекладач.
«Эти очи — словно море, Волн сиянье голубых. И мое былое горе, Как пылинка, тонет в них. Эти очи — как криница. Перламутр блестит на дне, А надежда, как зарница, Сквозь ресницы блещет мне.» (Анна Ахматова, переклад вірша Івана Франка)
Розгорнути