chrome firefox opera safari iexplorer

У Львові – виставка Гапчинської

03 серпня 2011 о 09:16

2 серпня у Львові в галереї «Зелена канапа» відкрилася літня виставка художниці Євгенії Гапчинської. Це вже вп’яте мисткиня представить у місті Лева свій доробок.

«Попередні експозиції відбувались в зимовий період і мали відповідно, новорічний настрій. Літня ж виставка буде іншою: сонячною, трав’яною, садовою, морською, полуничною і… «канікульною», адже навіть зовсім доросла людина відчує себе поруч з роботами Жені Гапчинської не просто на вихідних, не у відпустці, а саме на літніх канікулах», – зазначила  куратор галереї Олеся Домарадзька.

Серед представленого доробку – маленькі дорослі на морі, серед товаришів, бавляться, відпочивають; є їхні портрети з особливими рисами характеру, зачісками. У Львів художниця привезла і своє бачення знаменитого Ван Гога – він кучерявий, рудий та із соняхами.

Також Євгенія Гапчинська привезла із собою тарілки з малюнками, сумки, календарі із зображенням картин. І хоч раніше Євгенія зізнавалась ZAXID.NET, що вважає, ніби Львів її не любить, це не стає їй на заваді тішити своїх львівських поціновувачів новими доробками.

Виставка триватиме до 21 серпня.

22 квітня

Інші дати
22 квітня відзначають:
  • Всесвітній день Матері-Землі (Міжнародний день Землі).
Розгорнути
Народився Анатолій Михайленко
(1939, хутір Комуна Полтавської обл. - 2007) - український письменнник, журналіст, видавець. Автор більше 30 книжок художньої прози й публіцистики, зокрема "Оливкова гілка з Рима", "Кленовий лист з Канади", "Пливе мій човен. Запах полину", "Заки море перелечу".
Розгорнути
Народився Євген Сагайдачний
(1886, м.Херсон – 1961) – український маляр, декоратор і педагог. Автор численних акварелей з гуцульського життя, залишив по собі велику колекцію народного, зокрема гуцульського, мистецтва.
Розгорнути
Народився Євген Козак
(1907, с. Колодне, Львівська область – 1988) – український композитор, диригент, педагог. Автор театралізованого концерту «Буковинське весілля», хорових пісень "Вівчарик", "Україно моя", "Думи мої", «Вітер з полонини», "Зелень кленова, вулиці Львова", обробок українських народних пісень, пісень на слова Т.Шевченка.
Ой, вічарику-вівчарю, Ти жени свою отару З гір високих, з полонини У широкую долину. Сядь зі мною в просінь світа, Заграй мені на трембіті, Розкажи мені - чи любиш? Чом до серця не голубиш? (Українська народна пісня)
Розгорнути

Новини Дивитися всі