chrome firefox opera safari iexplorer

У Нікітському ботсаду згоріло 5 га рослинності

01 серпня 2011 о 09:22

31 липня о 12.16 від громадян телефоном надійшло повідомлення про загорання трави у районі Нікітського Ботанічного саду, що знаходиться на території Масандровської селищної ради. Про це повідомили у прес-службі МНС.

Прибувши на місце пожежі, рятувальники встановили, що на двох ділянках горить трава та рослинність на площі приблизно 1,5 га. Через сильний береговий вітер вогонь швидко розповсюджувався та гасіння пожежі ускладнював гірський рельєф місцевості.

О 14 годині в районі с. Нікіта було виявлено ще одне джерело займання, площею приблизно 1,5 га.

До місця пожежі додатково було направлено 4 пожежні відділення м. Алупка, 1 відділення смт. Гаспра та 100 чоловік особового складу.

О 16.00 годині загальна площа загорання складала приблизно 5 га. На пожежі було зосереджено: 23 автоцистерни МНС, 9 водовозок. Додатково було залучено гелікоптер МІ-8 МНС України, резервний гелікоптер МІ-8 приведено у готовність на аеродромі «Бєльбєк» та додатково із авіаційного полку МНС України м. Нежін приведено у готовність літак АН-32П.

Усього на пожежі працювало 143 особи особового складу МНС України в АР Крим, 30 осіб внутрішніх військ, 20 співробітників МВС, 50 осіб берегової охорони Міноборони України, 9 працівників комунальних служб, 4 екіпажі ДАІ.

О 16 годині 17 хвилин пожежа локалізована.

О 19 годині 30 хвилин пожежа ліквідована.

Попередня причина загоряння – необережне поводження з вогнем.

На місті пожежі організовано постійний моніторинг за територією.

Джерело: ZIK
Розділи: Громадянська Суспільство

2 червня

Інші дати
2 червня відзначають:
  • День меліоратора.
  • День працівників водного господарства України.
  • День працівників місцевої промисловості України.
Розгорнути
Леопольд Ященко
1928 – композитор, музикознавець-фольклорист, лауреат Шевченківської премії. Засновник і багаторічний керівник (1969–1971, 1984–2016) етнографічного хору «ГОМІН» (м. Київ).
Розгорнути
Іван Сошенко
1807 –  український художник, педагог. Друг Т. Шевченка, брав активну участь у його визволенні з кріпацтва. Зі збережених творів відомі: «Портрет бабусі Чалого», «Жіночий портрет», «Хлопчики-рибалки», «Продаж сіна на Дніпрі»; пейзажі; ікони.
Розгорнути
Народився Юрій Тимошенко
(1919, м.Полтава – 1986) - сценічний псевдонім Тарапунька – український комедійний артист, майстер скетчу, гуморист, кіноартист. Псевдонім Тарапунька запропонував йому Олександр Довженко. Назва пішла від річки Тарапуньки в Полтаві, де Ю.Тимошенко провів своє дитинство.
Розгорнути
Народився Федір Андерс
(1868, м.Київ - 1926) – інженер-конструктор, конструктор першого в Україні дирижабля.  
Розгорнути

Новини Дивитися всі