chrome firefox opera safari iexplorer

Живі скульптури на центральних вулицях Львова

09 серпня 2011 о 09:04

Театральна освіта для такої роботи не обов’язкова, головне — бажання приносити радість і позитив.

“Ми не весь час стоїмо на одному місці. Коли людина підходить, кидає нам, наприклад, у ящичок гроші, ми їй кланяємося, коли людина хоче сфотографуватися, ми стаємо в якусь цікаву для неї позу”, — розповідає жива скульптура Оля.

Робочий день триває близько 7 годин. На шкіру скульптури наносять спеціальну фарбу, яка не шкодить. Кажуть, що у спеку тяжко в такому одязі, але результат того вартий.

“Спілкуюся мало, звичайно. Поглядів більше, погляд, зацікавлення, посмішки — то головне в нашій роботі”, — каже жива скульптура Артур.

“Дуже-дуже багато позитиву. Абсолютно нема злих людей, ніколи не підходять злі люди. Всі дуже добрі, всі завжди з емоціями, з захватом, запалом”, — каже жива скульптура Оля.

Аби сфотографуватись з живою скульптурою, іноді потрібно простояти в черзі. Для омріяного знімка — грошей не шкодують.

Живі скульптури працюють двічі на тиждень. Інші п'ять днів мають на основну роботу і підготовку до вихідних, коли знову гратимуть відведені ролі.

13 листопада

Інші дати
Народився Олександр Черняхівський
(1869, с.Мазепинці, Київська область – 1939) - український громадський діяч, лікар-гістолог. Перший голова Всеукраїнської спілки лікарів, активний творець української медичної термінології.
Розгорнути
Народився Остап Вишня (Павло Михайлович Губенко)
(1889, с.Грунь, Сумська область - 1956) – український письменник-сатирик і гуморист, автор-засновник художнього жанру нарис-усмішка.
«Чухраїнці» – це дивацький народ, що жив у чудернацькій країні «Чукрен»… Риси (як на ту старовинну термінологію) звалися так: 1. Якби ж знаття ! 2.Забув. 3.Спізнивсь. 4. Якось то воно буде, 5.Я так і знав!… Істино дивний народ.» (Остап Вишня)
Розгорнути