chrome firefox opera safari iexplorer

«Динамо», «Шахтар» і «Дніпро» — серед найбільш марнотратних клубів Європи

05 вересня 2011 о 12:29

Клуби української Прем’єр-ліги в літнє міжсезоння охочіше купували нових футболістів, ніж продавали своїх. За даними популярного порталу transfermarkt.de, наші клуби витратили минулого літа 45 млн. 445 тис. євро.

Активніше за інших на ринку попрацювало київське «Динамо», яке витратило 15,5 млн. євро. Трохи гірші показники – у «Шахтаря» (14,4 млн. євро) і «Дніпра» (10,875 млн. євро), інформує terrikon.com.

Відзначимо, що представники УПЛ потрапили в десятку тих, що купують найбільше. Для порівняння – найбільш марнотратними стали клуби англійської Прем’єр-ліги, які витратили на трансферному ринку майже 557 млн. євро.

Що до продажів, то спільними зусиллями українські клуби заробили 24 млн. 520 тис. євро (трохи більше, ніж команди другого дивізіону Чилі та Аргентини). Левова частка припадає на рахунок «Динамо» – 19,7 млн.євро.

Найдорожчий трансфер, відповідно, – продаж в «Рубін» Романа Єрьоменка, якого оцінено в 13 млн. євро. «Дніпро» за рахунок трансферу Євгена Селезньова заробив 2,5 млн. євро.

Джерело: ZIK
Розділи: Здорова Спорт в Україні

15 грудня

Інші дати
День працівників суду
Указом Президента від 08.12.2000 № 1318/2000 в Україні встановлене професійне свято – День працівників суду, що відзначається щорічно 15 грудня
Розгорнути
Народився Петро Чуйкевич
(1818, смт. Вороніж, Сумська область – 1874) – український педагог, етнограф. Присвятив себе збиранню та упорядкуванню українських народних пісень.
Розгорнути
Народилася Соломія Павличко
(1958, м. Львів - 1999) - науковець, літературознавець, публіцист, перекладачка, засновниця видавництва "Основи". авторка праць з теорії літератури, з питань фемінізму, модернізму в українській літературі та ін.
Розгорнути

Новини Дивитися всі