chrome firefox opera safari iexplorer

У Львові презентували «книжку-з'їжку»

18 вересня 2011 о 20:50

На 18-у Міжнародному форумі видавців у Львові презентували «книжку- з’їжку», яка призначена для дітей віком від 3 до 5 років і вчить їх поведінки на кухні, передає кореспондент УНН.

За словами представника «Glowberry Books» Ольги Черепанової, видавництво ставило собі за мету створити такий продукт, який був би чимось середнім між мультфільмом, грою і паперовим виданням.

«Книжка-з’їжка», порівняно з її друкованим аналогом, має ширші можливості для реалізації пізнавальної та навчальної функцій.

Герої кулінарної історії разом з читачами досліджуватимуть кухонне приладдя, вгадуватимуть призначення продуктів і читатимуть голосом професійного диктора.

Книжка буде корисна також мамам і татам, адже, як вважає ілюстратор Ольга Дегтярьова, саме від батьківського прикладу залежить, як сприйматиме дитина електронний пристрій, і чи цікавитиметься іншими сферами життя.

Як повідомляв УНН, 18-й Міжнародний форум у Львові відкрився 14 вересня і завершується сьогодні, 18 вересня.

16 грудня

Інші дати
День пам’яті Івана Федорова
(? 1510 – 1583) – засновника книгодрукування в Україні. У Львові в 1574 році надрукував нове видання «Апостола» та перший східнослов’янський «Буквар» з власними післямовами, в Острозі – першу повну слов»янську Біблію (Острозька біблія) (1581).
Розгорнути
Народився Андрій Стечинський
(1849, с.Хрінів Львівської обл. - 1896) - український актор, режисер і драматург. Автор драм "Міщанка", "Чорний Матвій", комедії "Псотниця". Ролі: Макогоненко ("Наталка Полтавка"), Стецько ("Сватання на Гончарівці").
Ти - весь у слові, як у сповиткові, З колиски до калини при горбі... І вже коли ти похитнувсь у слові, Вважай, що похитнувся у собі. (Борис Олійник)
Розгорнути

Новини Дивитися всі