chrome firefox opera safari iexplorer

Українці зможуть вирахувати орієнтовну пенсію

05 вересня 2011 о 11:05

Пенсійний фонд України запустив нову послугу — «Пенсійний калькулятор» — програму, яка дозволить самостійно визначити розмір пенсії за віком на загальних підставах у солідарній системі.

Як повідомили у прес-службі Пенсійного фонду України, нова послуга дозволить громадськості отримати інформацію про визначення розміру пенсії за віком на загальних підставах у солідарній системі відповідно до статей 27 і 28 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування».

Щоб отримати таку інформацію, необхідно завантажити з веб-сайту ПФУ програму «Пенсійний калькулятор» на комп'ютер і провести розрахунок розміру майбутньої трудової пенсії за віком на загальних підставах у солідарній системі.

Разом з тим в ПФУ наголошують: слід врахувати, що розрахунок робиться тільки за 2 параметрами — заробітна плата і страховий стаж, тому обчислена таким чином сума пенсії може розглядатися лише як орієнтовна.

Як підкреслила заступник голови Пенсійного фонду України Валентина Никитенко, «Калькулятор» не в змозі врахувати всі обставини, які є підставою для визначення права на пенсію, та окремих особливостей, що впливають на розмір пенсії.

«Точну суму пенсії кожній конкретній особі зможе визначити тільки працівник управління Пенсійного фонду на підставі всіх поданих заявником документів», — підкреслили в ПФУ.

Нагадаємо, 8 липня депутати Верховної ради за підсумками майже 16-годинного засідання ухвалили в другому читанні та в цілому проект пенсійної реформи.

13 листопада

Інші дати
Народився Олександр Черняхівський
(1869, с.Мазепинці, Київська область – 1939) - український громадський діяч, лікар-гістолог. Перший голова Всеукраїнської спілки лікарів, активний творець української медичної термінології.
Розгорнути
Народився Остап Вишня (Павло Михайлович Губенко)
(1889, с.Грунь, Сумська область - 1956) – український письменник-сатирик і гуморист, автор-засновник художнього жанру нарис-усмішка.
«Чухраїнці» – це дивацький народ, що жив у чудернацькій країні «Чукрен»… Риси (як на ту старовинну термінологію) звалися так: 1. Якби ж знаття ! 2.Забув. 3.Спізнивсь. 4. Якось то воно буде, 5.Я так і знав!… Істино дивний народ.» (Остап Вишня)
Розгорнути