chrome firefox opera safari iexplorer

Кінофестиваль короткометражних фільмів «Кіномедіа»

05 жовтня 2011 о 20:44

«Кіномедіа» – некомерційний кінофестиваль про принципи роботи газетярів, репортерів, телеведучих, практиків PR і інших, хто пише, знімає, розповідає та творить у сфері медіа.

Мета фестивалю – підтримати правильне сприйняття ролі медіа як важливого елементу демократичного суспільства, розуміння важливості існування незалежних об’єктивних ЗМІ, що кожному надають змогу свідомо ухвалювати важливі рішення та не бути маріонеткою у світі інформації та пропаганди. Ціль кінофестивалю – розкрити та підтримати нові режисерські таланти в Україні.

Про подію:

З 10 серпня до 18 листопада триває другий кінофестиваль про діяльність, принципи роботи та вплив журналістів «Кіномедіа». Організований кінофестиваль Незалежною Асоціацією телерадіоМовників.

З 10 серпня до 5 листопада триває прийом конкурсних робіт.

18 листопада 2011 у приміщенні кінотеатру «Правда» кіностудії Film.ua (вул. Закревського, 22) відбудеться церемонія нагородження переможців.

До конкурсної частини фестивалю допускаються:

  • анімаційні фільми та флеш
  • документальні фільми
  • художні (ігрові) фільми
  • експериментальні фільми (кліп та відеоарт)

До розгляду приймаються фільми зняті українськими авторами, професіоналами та аматорами кіно, у будь-який час, у будь-якій манері, на будь-який носій, у будь-якій країні, тривалістю до 30 хв. Основне – сучасно, креативно і зі смаком!

Головний приз кінофестивалю – сучасна кінокамера виробництва компанії Sony.

Участь у кінофестивалі — безкоштовна!

Деталі участі на сайті кінофестивалю – www.kinomedia.in.ua

Контактна особа:

Христина Дрогомирецька

пр-менеджер проектів НАМ

Тел. (067) 657 95 15

projekts.nam@gmail.com

23 січня

Інші дати
Народився Богдан Ханенко
(1848, с.Лотоки Чернігівська область – 1917) – промисловець, колекціонер, меценат. Відіграв важливу роль у створенні Київського художньо-промислового та наукового музею.
Розгорнути