chrome firefox opera safari iexplorer

Кінофестиваль Молодість оголошує конкурс короткометражних фільмів

02 березня 2012 о 17:46

Київський міжнародний кінофестиваль Молодість оголошує конкурс короткометражних фільмів Jameson Shoot'n'PLAY. В ньому може взяти участь будь-хто. Роботи оцінюватиме міжнародне журі.

Конкурс Jameson Shoot'n'PLAY покликаний поповнити сінематеку сучасного українського короткометражного кіно та довести: щоб стати режисером, перш за все необхідне прагнення до самовираження через кіно, повідомили Корреспондент.net організатори проекту.

Для участі в конкурсі Jameson Shoot'n'PLAY, фінал якого відбудеться 16 березня, не знадобляться професійне обладнання та значні кошти, проект пропонує творчій молоді створити власні короткометражні фільми всього за 8 днів.

Автор найкращого, на думку міжнародного журі, фільму отримає Grand Prix проекту: візит на Galway Film Festival, Голуей, Ірландія в період 10-15 липня 2012 року.

Деякі умови участі в Jameson Shoot'n'PLAY:

— До участі в проекті допускається 30 осіб або творчих груп, які 7 березня перші зареєструються в конкурсі. Початок реєстрації: 12:00.
— На зйомки фільму відводиться 8 днів: фільм тривалістю максимум 10 хвилин повинен бути знятий в цей проміжок часу (7-15 березня) і містити кадр, що підтверджує дату зйомки. Робота повинна бути представлена до 15 березня, 14:00.
— Автори не мають обмежень у виборі жанру або коштах зйомки, є лише загальна тематика, або символ проекту — чотирилисник конюшини й формальні вимоги до кінцевого кінопродукту.
— Міжнародне журі в складі чотирьох осіб оцінюватиме й вибиратиме переможця 16 березня о 21:00. Гран-прі проекту — оплачена поїздка та акредитація режисера фільму-переможця на Galway Film Festival, Голуей, Ірландія в період 10-15 липня 2012 року. Кожен фільм-учасник буде відзначений спеціальним заохочувальним подарунком від організаторів Jameson Shoot'n'PLAY.

Регламент проекту, умови участі та вимоги до робіт оголошуються на офіційному сайті molodist.com і на сторінці facebook у спеціально створеній групі, починаючи з 1 березня.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути