chrome firefox opera safari iexplorer

«Мамаєва Слобода» оголошує конкурс на кращий міні-фільм

16 листопада 2011 о 15:04

Напередодні Нового 2012 року та Різдва на «Мамаєвій Слободі» започаткована святкова програма для дорослих під назвою «Ерго бібамус» (лат. «випиймо!»).

Між тим, для дітей «Мамаєва Слобода» також запропонує новий цікавий новорічний та романтичний проект. Про це «Рідній країні» повідомили організатори свята.

Отже, в період з 1 грудня 2011 р. по 28 січня 2012 р. оголошується Всеукраїнський конкурс на кращий аматорський міні-фільм, знятий мобільним телефоном на території козацького селища «Мамаєва Слобода» за мотивами повісті Миколи Гоголя «Ніч перед Різдвом».

Умови конкурсу:

  • зйомки здійснюються на “Мамаєвій Слободі” на тему “Ніч перед Різдвом” тільки на мобільний телефон;
  • герої фільму — Оксана і Вакула, Катерина ІІ, Потьомкін, Дяк і Солоха, козаки Чуб, Свербигуз і Пацюк, Чорт та інші мешканці українського села;
  • мова фільму — дитяча та юнацька мова спілкування Миколи Гоголя (українська);
  • тривалість готового фільму не повинна перевищувати 10 хв.;
  • готовий фільм повинен бути зданий до 21 січня 2012 року, тобто надісланий на електронну адресу: mamayevasloboda@gmail.com
  • автори фільму обов’язково повинні вказати свій вік, клас та поштову адресу школи.

Результати конкурсу:

  • усі готові фільми, зняті на “Мамаєвій Слободі” на мобільний телефон, будуть викладені на сайті “Мамаєвої Слободи” та в YouTube;
  • 10 найкращих фільмів (обраних за кількістю переглядів) будуть показані на головній площі “Мамаєвої Слободи”, та саме з них компетентне журі вибере переможця;
  • переможець отримає гарантовані подарунки від “Козацького селища “Мамаєва Слобода” та спонсорів конкурсу.

P.S. Учням та вчителям із інших міст та сіл України, котрі бажають взяти участь у конкурсі, за попередньою домовленістю із адміністрацію «Мамаєвої Слободи» під час зимових канікул на одну добу може бути надана можливість для проживання безпосередньо на території козацького селища, в одній із хат чи у козацькому бурдюзі (міні-готель, хостел).

Також за пільговими цінами учням та вчителям може бути надане дворазове харчування. Меню складене зі став середньовічної козацької кухні (борщ, куліш, тетеря, соломаха, рубці, галушки, вареники, пиріжки, узвар та гербата (трав`яний козацький чай).

Телефон для бронювання місць у козацькій хаті чи бурдюзі (міні-готель, хостел): 044-361-98-48; або ж пишіть на ел. адресу: mamayevasloboda@gmail.com

2 березня

Інші дати
Народився Архип Тесленко
(1882, с. Харківці Полтавської обл. - 1911) - український письменник. Автор оповідань "Хуторяночка", "Син", "Дід Омелько", "За пашпортом", "Страчене життя", "Школяр" та ін.
Розгорнути
Народився Шолом-Алейхем (Соломон Рабинович)
(1859, м.Переяслав-Хмельницький Київська область – 1916) - єврейський письменник, драматург та просвітницький діяч. В Україні написав свої знамениті твори «Тев’є-молочник», «Менахем-Мендл», «Нотатки комівояжера», «Монологи».
«Коли я писав мої вірші, я, як міг, шукав «Кобзаря», цю пісню пісень Шевченка, і не міг знайти. Я ладен був віддати що завгодно і скільки завгодно. І ось тепер я бачу, що не прогадав би, якби заплатив найвищу ціну бодай за одну його «Катерину» (Шолом-Алейхем).
Розгорнути
Народився Мирон Кордуба
(1876, с.Острів Тернопільської області - 1947) - український вчений, публіцист, історик, письменник, громадсько-політичний діяч.
Розгорнути